Stadion Śląski oszalał z radości

2006-11-21 11:18

Grali jak nigdy....i wygrali...!!!! Biało- czerwoni w pięknym stylu pokonali reprezentacje Portugalii w eliminacjach do piłkarskich mistrzostw Europy w 2008 roku...

Grali jak nigdy....i wygrali...!!!! Biało- czerwoni w pięknym stylu pokonali reprezentacje Portugalii w eliminacjach do piłkarskich mistrzostw Europy w 2008 roku... Bohaterem meczu został Ebi Smolarek, ktory w 9 minucie wykorzystał sytuacje i strzelił gola, 9 minut później po podaniu Rasiaka Ebi został sam na sam z bramkarzem przeciwnika i piłka po raz drugi wylądowała w siatce.... Na odpowiedż gości trzeba było czekać do końca meczu- w doliczonym czasie gry NUNO Gomes pokonał naszego bramkarza....Ostateczny rezultat meczu 2:1 dla Polaków.