Ashley Graham będzie miała bliźniaki! Poruszające wideo na Instagramie

2021-09-20 23:02 es
Ashley Graham
Autor: Cover Images/East News

W lipcu Ashley Graham ogłosiła, że spodziewa się kolejnego dziecka. Modelka nie ukrywała, że kolejny potomek w tak krótkim czasie to efekt przypadku. Okazuje się, że szczęście będzie podwójne... Ashley Graham urodzi bliźnięta!

Ashley Graham zrobiła międzynarodową karierę jako pierwsza tak sławna modelka plus size. Internauci pokochali jej szczerość i sposób, w jaki mówi o ludzkim ciele. Ashley Graham bez retuszu i filtrów pokazywała, jak zmieniło się jej ciało po ciąży i porodzie.

W styczniu ubiegłego roku Ashley Graham i jej mąż, Justin Ervin zostali rodzicami po raz pierwszy. Ich synek otrzymał imię Izaak.

Zupełnie niespodziewanie kilka tygodni po porodzie Ashley Graham zaszła w drugą ciążę. Teraz przekazała fanom radosne wieści.

ESKA XD #031 - FIGURA MODELKI/TANCERKI, REMIZA, NAJDŁUŻSZY STATEK KOSMICZNY

Ashley Graham urodzi bliźnięta

W lipcu Ashley Graham i Justin Ervin ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka. Modelka nie szczędziła fanom szczegółów...

Przypadkowo uprawiałam seks bez zabezpieczenia podczas owulacji tylko po to, by sprawdzić, czy mogę karmić piersią.

Wspominała.

Z tygodnia na tydzień brzuszek modelki rósł coraz bardziej. Teraz dowiadujemy się, że będzie jeszcze znacznie większy. Ashley Graham urodzi bliźniaki!

Radosną nowinę przekazała fanom za pośrednictwem Instagrama. Tam opublikowała wideo z badania USG. Okazuje się, że Ashley Graham urodzi dwóch synów.

 Ashley Graham słynie z ciałopozytywności. Zobacz inne gwiazdy, które również wspierają ten ruch!

NAJNOWSZE