Spotyka się z mężatką!

2008-12-08 16:05

Christiano Ronaldo rozbił małżeństwo!

Christiano Ronaldo nie robi pustych przebiegów. Po krótkim romansie z Letizią Fillipi zabrał się za nową zdobycz. Tym razem jest nią piękna Ukrainka, Alyona Haynes. I wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że Alyona jest mężatką. W tej chwili jest w prawdzie w separacji z brytyjskim biznesmenem, Johnem Haynesem, ale jeszcze niedawno była szansa na to, że małżonkowie do siebie wrócą. Teraz, kiedy już wiadomo, że żona przyprawia facetowi rogi, Haynes zapowiedział, iż to oznacza koniec ich malżeństwa.
Alyona najwyraźniej nie przejmowała się specjalnie tym, by mąż nie dowiedział się o jej romansie. Całkiem oficjalnie pojawiła się na randce z Christiano w drogiej restauracji.
- Siedzieli blisko siebie. Rozmawiali, żartowali. - mówi świadek zdarzenia gazecie News of the world - Było widać, że jest między nimi chemia. Później wsiedli razem do jego porsche i odjechali.
Pytanie tylko, czy warto było poświęcić małżeństwo dla epizodu z facetem, który nie jest zdolny do stworzenia stałego związku z kimkolwiek poza sobą?
(bdb)

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE