Maja Bohosiewicz wyprowadza się do Dubaju! Jak idą przygotowania?

2021-11-26 17:20 es
Maja Bohosiewicz
Autor: WBF

Maja Bohosiewicz to kolejna celebrytka, która chce opuścić Polskę. Ona jednak postanowiła zrobić to na dłużej... Celebrytka poinformowała fanów, że niebawem będzie mieszkanką Dubaju! Na Instagramie opowiedziała o formalnościach, jakie musiała w tym celu załatwić. Od kiedy Maja Bohosiewicz będzie rezydentką Zjednoczonych Emiratów Arabskich?

Maja Bohosiewicz opowiedziała na Instagramie o poważnych, życiowych zmianach. Celebrytka przeprowadza się do Dubaju! A jak powszechnie wiadomo, przeprowadzki to koszmar i wielki wydatek! Kiedy zmienia się nie tylko kraj, ale nawet kontynent to logistyka jest jeszcze trudniejsza.

Jak radzi sobie Maja Bohosiewicz?

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Maja Bohosiewicz przeprowadza się do Dubaju

Maja Bohosiewicz z całą rodziną przebywa w Dubaju. Okazuje się jednak, że to coś więcej, niż wakacje...

Byliśmy wczoraj oglądać tutaj jedno przedszkole. Zachary powinien pójść do szkoły, do year one. Natomiast nie chciałabym mu robić takiej rewolucji, ponieważ wcale nie umie jeszcze dobrze pisać i czytać, poza tym po angielsku nie umie czytać. Myślę, że dla niego to będzie za trudne, więc chcę, żeby poszedł do przedszkola na pół roku.

Mówiła.

Dalej Maja Bohosiewicz omówiła różnicę czasu, z której powodu musi posłać syna do przedszkola.

Na tym nie koniec. Choć Maja Bohosiewicz nie ma jeszcze wizyt, już znalazła rodzinie mieszkanie.

Wynajęliśmy już wcześniej mieszkanie, ale nie mamy jeszcze wizy i nie możemy podpisać mediów. Płatność za mieszkanie zwykle robi się czekami, ale te czeki ma się dopiero, jak jest się rezydentem. No więc robimy wszystkie formalności, będąc w hotelu i od 18.12 mamy mieszkanko. A że ceny hoteli przed świętami były szalone, to lecimy do Tajlandii na tydzień.

Doceniacie jej spryt?

Ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Tomasz Kammel?

Zobacz też:

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE