Bajecznie piękna Sonia Bohosiewicz spędza noce na plaży w Hiszpanii

2021-01-06 17:55 mm
Sonia Bohosiewicz
Autor: WBF

W kraju "narodowa kwarantanna", a tymczasem wiele polskich gwiazd wybrało się na wakacje w znacznie cieplejsze regiony świata. Sonia Bohosiewicz pochwaliła się właśnie na Instagramie zdjęciami z wakacji w słonecznej Hiszpanii. Gwiazda zachwyca zgrabną figurą i zdradza fanom, że noce spędza... na plaży!

Co robić w czasie "narodowej kwarantanny"? Niektórzy szczęściarze nie mają tego dylematu i w obliczu zakazu wakacyjnych wyjazdów spędzają ferie poza granicami Polski. Pisaliśmy już o wakacyjnych perypetiach Kuby Wojewódzkiego, czas na kolejną polską gwiazdę, która pierwsze dni nowego roku spędza w znacznie cieplejszych niż Polska regionach świata.

Mowa o Soni Bohosiewicz. 45-letnia aktorka wybrała się na zimowy urlop do Hiszpanii, a konkretnie na Teneryfę. Gwiazda spędza wakacje w mieście Adeje, niewielkim kurorcie w pobliżu Santa Cruz de Tenerife.

Sonia Bohosiewicz podzieliła się na Instagramie wrażeniami ze swoich egzotycznych wakacji. Z opisu, jaki zamieściła przy zdjęciu, możemy jej tylko pozazdrościć...

Gorące noce na plażach Teneryfy

Jak mija Soni Bohosiewicz czas spędzany na Teneryfie? 

W środę 6 stycznia na Instagramie aktorki ukazał się nowy post, w którym gwiazda opisuje wrażenia z wyspy, na której miała szczęście przywitać Nowy Rok.

Do nocy na plaży.Bo w restauracji do 4 osób przy stoliku, a tu z jedzonkiem na wynos można.Ocean jest bajecznie ciepły.#ocean #wieczor #razem #plaza #piasek #impreza #urodziny #wakacje #ferie

- napisała Sonia Bohosiewicz przy swoim najnowszym zdjęciu.

Na dołączonej fotce widzimy aktorkę kucającą na plaży w kostiumie kąpielowym. 

Fani aktorki nie szczędzą jej komplementów. Pod fotką z plaży Teneryfy użytkownicy Instagrama zachwycają się m.in. figurą Soni Bohosiewicz.

Soniu ślicznie wyglądasz ☺️

Wow ❤️bardzo zgrabne uda

A pani bajecznie piękna💪

- czytamy w komentarzach pod zdjęciem serialowej Izy z "Usta Usta".

Podłączamy się do komplementów i przyznajemy bez bicia, że zazdrościmy wakacji.

Trening na schodach | ESKA XD - Fit vlog #13
NAJNOWSZE