Sofia Richie nie da się wygryźć! Zabrała córkę Kourtney Kardahian na zakupy

2018-12-09 20:00
Kourtney Kardashian Scott Disick Sofia Richie
Autor: hotplota.pl Kourtney Kardashian Scott Disick Sofia Richie

Zagraniczne media rozpisują się nad trójkątem miłosnym, w który zamieszani są Sofia Richie, Kourtney Kardashian i Scott Disick. Młodziutka gwiazda nie zamierza tak łatwo pożegnać się z byciem dziewczyną Scotta Disicka!

Relacje międzyludzkie w rodzinie Kardashian Jenner nigdy nie przestaną nas zaskakiwać... Obecnie największe emocje wzbudza miłosny trójkąt w skład którego wchodzą Sofia Richie, Kourtney Kardashian i Scott Disick.

>> Kourtney Kardashian ma gdzieś uczucia Sofii Richie! Rozbija jej związek bez żalu

Chociaż Kourtney Kardashian i Scott Disick nie są razem już od wielu lat, to ich losy są nierozerwalne. Łączy ich przede wszystkim gromadka dzieci: Mason, Penelope i Reign.

Poza tym Scott Disick pozostaje w świetnych relacjach ze wszystkimi członkami rodziny Kardashian Jenner.

>> Kris Jenner uważa ex swojej córki za... syna! Scott Disick naprawdę skradł jej serce

W ostatnim czasie Kourtney Kardashian i Scott Disick ponownie się do siebie zbliżyli. Na instagramie celebrytki pojawiło się zdjęcie, na którym widać, jak Kourtney Kardashian i Scott Disick są w łóżku!

Sofia Richie będzie walczyć z Kourtney Kardashian

W najgorszej sytuacji jest Sofia Richie. Teoretycznie nie może mieć pretensji o to, że Kourtney Kardashian i Scott Disick spędzają razem czas, bo podyktowane jest to dobrem ich dzieci. Jednak w praktyce wszyscy się domyślamy, co może czuć modelka. Podobno Sofia Richie dostaje szału na myśl o Kourtney Kardashian!

Żeby nie dać się wygryźć Sofia Richie postanowiła zbliżyć się do dzieci Kourtney Kardashian i Scotta Disicka.

>> Sofia Richie chwyta się brzytwy! Spędza czas z synem Scotta Disicka

Paparazzi zauważyli, jak Sofia Richie, Scott Disick i jego córka, Penelope opuszczali sklep Gucci.

Być może dzięki takim wypadom Sofia Richie chce umocnić swoją pozycję życiu Scotta Disicka i jego dzieci? Kto by nie kochał macochy, zabierającej nas na zakupy do sklepu Gucci...

NAJNOWSZE