Smolasty

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/@smolasty Smolasty rozkręcił imprezę w sklepie - wszyscy wykonali wspólnie nuner "Pijemy za lepszy czas"

Smolasty rozkręcił imprezę w sklepie. Wskoczył na ladę i zaczął śpiewać swój hit

2022-09-13 10:08

Smolasty potrafi rozkręcić imprezę nawet w galerii handlowej. Podczas spotkania z fanami w jednym z punktów znanej sieci sklepów obuwniczych wskoczył na ladę i wspólnie z fanami zaśpiewał utwór "Pijemy za lepszy czas, który jest coverem piosenki "Urke" zespołu Wilki.

Smolasty to jeden z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia, który szturmem wdarł się do branży muzycznej, za sprawą wielu hitów, które nuci polska młodzież. Muzyk nie może narzekać na brak popularności, co wyraźnie widać na koncertach, które przyciągają tysiące fanów, a także po kilkumilionowych odsłonach jego numerów na YouTubie i w streamingach.

Smolasty rozkręca melanż pod dachem galerii handlowej

Smolasty pojawił się niedawno w jednym ze sklepów obuwniczych, gdzie zebrało się liczne grono jego wiernych fanów. W pewnym momencie muzyk wskoczył na ladę i wspólnie ze zgromadzoną publicznością wyśpiewał hit "Pijemy za lepszy czas", który jest nieodłącznym elementem jego koncertowej setlisty. Wideo opublikował na Instagramie i podpisał słowami: "Jak rozkręcić melanż nawet w sklepie". 

Sonda
Twój ulubiony hit Smolastego?
Smolasty ODGRZEWA 20-letnie Wilki | ESKA XD - Ale to już było! #55