metamorfoza

Słynny "polski hydraulik" jest dziś modelem plus size. Co wiadomo o Piotrze Adamskim?

2024-04-03 11:32

Piotr Paweł Adamski był jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w 2005 roku. Zasłynął jako polski hydraulik, który stał się twarzą wejścia Polski do Wspólnoty Europejskiej. Bożyszcze reklam i pokazów mody już tak nie wygląda. Jak zmienił się przez te lata? Czym się teraz zajmuje? Sprawdzamy!

Piotr Adamski zaistniał jako długowłosy blondyn, który dziarsko trzymał w dłoni klucz francuski. Wszystko za sprawą Polskiej Organizacji Turystycznej, która umieściła go na swoim plakacie. Adamski stał się "polskim hydraulikiem", którego znała cała Europa! Jak teraz wygląda i czym się zajmuje?

Piotr Adamski nagle zniknął z show-biznesu. Tak dziś wygląda "polski hydraulik". Poznalibyście go?

Piotr Adamski nadal jest modelem

Zasłynął na plakacie, które przedstawiało hasło: "Zostaję w Polsce, przyjeżdżajcie licznie". Wszystko za sprawą tego, że Francja obawiała się, że Polska po wejściu do Unii Europejskiej, zacznie masowo przybywać do Francji jako tania siła robocza. Zdjęcie Piotr Adamskiego spowodowało, że rozpoznawalny był niemal na całą Europę, ale jego sława nie trwała zbyt długo. W pewnym momencie model nagle zniknął ze świata show-biznesu. Czym zajmuje się dzisiaj? Okazuje się, że wcale nie zrezygnował z kariery w modelingu. Rzecz w tym, że przytył 40 kilogramów i stał się modelem plus size. W 2020 roku przypomniał o swoim istnieniu, na platformie Instagram. W rozmowie z "Super Expressem" opowiadał, że zaniedbał swoją sylwetkę, ale robi wszystko, żeby ją "naprawić": "Teraz chcę to zmienić, wrócić do szczytu formy, może nawet zrobić lepiej niż było" - czytamy.

"Polski hydraulik" pracuje jako model plus size. Spektakularna metamorfoza

Piotr Paweł Adamski urodził się 25 czerwca w 1984 roku w Bydgoszczy. W 2024 roku będzie obchodził swoje 40. urodziny! Obok kariery modela zajmował się również doradztwem kredytowym i zajął się pracą przedsiębiorcy. W 2020 roku wystąpił w kampanii społecznej Ministerstwa Zdrowia pod hasłem "Planuję długie życie". Model związany jest z Igą Kozłowską - znaną blogerką.

HOT: Piotr Adamski: Co dziś robi "Polski hydraulik"? Dlaczego zniknął z show-biznesu