Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia i Paweł

i

Autor: Facebook/Ślub od pierwszego wejrzenia TVN Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia i Paweł

Ślub od pierwszego wejrzenia 6: Kasia i Paweł już się rozwiedli? Jest oficjalny komentarz

2022-04-05 10:26

Kasia i Paweł to zdecydowanie jedna z najgłośniejszych par programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wszystko za sprawą ich rozstania i gorzkich słów wymierzonych w siebie nawzajem. Czy była para jest już po rozwodzie? Uczestniczka dobitnie skomentowała tę kwestię.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" przyniósł niektórym szczęście, jednak w wielu przypadkach obyło się bez happy endu. Jednym z najmocniejszych przypadków drugiej grupy są Kasia i Paweł z 6. edycji. Czy młodzi wreszcie się rozwiedli i każde może pójść w swoją stronę?

ZOBACZ TAKŻE: Syn Michała Wiśniewskiego jest w związku z siostrą Sebastiana Fabijańskiego! "Jest częścią rodziny"

Ślub od pierwszego wejrzenia 6: Kasia i Paweł już się rozwiedli?

Rozpad związku Kasi i Pawła był szeroko komentowany zarówno przez media, jak i internautów. Kobiecie zarzucano wygórowane oczekiwania i czepianie się partnera o byle błahostki, jego zaś krytykowano za gorzkie słowa na temat Kasi, które wypowiedział w odcinku specjalnym. Bez echa nie przeszedł także fakt, iż Paweł związał się z kuzynką Kasi, Klaudią, która wpadła mu w oko już na weselu.

Czy ich małżeństwo zakończyło się również formalnie? Na to pytanie odpowiedziała główna zainteresowana w krótkim Q&A, które zorganizowała na Instagramie. Na pytanie fana, czy jest już po rozwodzie, Kasia odparła krótko:

Jeszcze nie, ale już niedługo ;)

Na instagramowym profilu byłej uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jasno widzimy, że wciąż są tacy, którzy oskarżają ją o rozpad małżeństwa z Pawłem. Jeden z internautów pokusił się bowiem o dość kąśliwe pytanie, dlaczego kobieta marudziła mając tak dobrego męża, i zasugerował, że szuka po prostu ideału. Kasia ucięła dyskusję stwierdzeniem, że ideały przecież nie istnieją.

ZOBACZ TAKŻE: Tych uczestników polskich reality show nie polubili widzowie. Czym podpadli?

Sonda
Interesujesz się życiem miłosnym celebrytów?
Stopklatka wprowadza nowe pasmo filmowe
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE