Ślub Agnieszki Kaczorowskiej zachwycił fanów. Tancerka udostępniła ślubny klip

2018-10-14 10:55
Agnieszka Kaczorowska w podróży poślubnej
Autor: instagram.com

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela wzięli tajny ślub. Wierni fani nie mogli się doczekać, bo zobaczyć chociaż trochę wspomnieć  tego wyjątkowego dnia. I oto jest, ślubny klip Agnieszki Kaczorowskiej!

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela wzięli ślub kilka tygodni temu. Para postanowiła nie dzielić się ze światem tym wyjątkowym dniem. O uroczystości dowiedzieliśmy się już po jej zakończeniu. Kiedy już Agnieszka Kaczorowska została żoną, uchyliła fanom rąbka tajemnicy. Na instagramie pojawiło się kilka zdjęć ze ślubu, jednak dla fanów to wciąż było za mało. Teraz tancerka zaspokoiła ich potrzeby i wrzuciła ślubne wideo!

>> Magda Gessler faworyzuje syna? Lara Gessler ma do matki żal o...

Ślubne wideo Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli jest po prostu piękne. Już sama scenografia robi robotę! Przypominamy, tancerze powiedzieli sobie "tak" w Toskanii. Na blisko 5-minutowym wideo widzimy przygotowania do uroczystości, a także samo przyjęcie.

Chociaż Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela nie zaprosili na wesele tłumów, to zabawa wygląda na udaną. Zakochani w rozmowie z portalem plotkarskim zdradzili, że w tym wyjątkowym dniu chcieli mieć przy sobie wyłącznie najbliższych.

Zobaczcie, jak wyglądał ślub Agnieszki Kaczorowskiej:

NAJNOWSZE