Siostry Godlewskie staną przed sądem? Wszystko przez … wykonanie hymnu Polski!

2018-11-12 9:57 DR
Siostry Godlewskie
Autor: facebook Siostry Godlewskie

Kolejne problemy popularnych sióstr wiszą w powietrzu?

Siostry Godlewskie mogą mieć niemałe problemy! Ostatnio na ich profilu pojawiło się nagranie, na którym widać jak śpiewają one hymn narodowy. Już po pierwszych słowach mogliśmy zauważyć, że siostry Godlewskie zmieniły słowa hymnu. Być może to próba zapobiegnięcia oskarżeniom o znieważanie symboli narodowych…

>> Uczestniczka „Ameryka Express” krytykuje zadanie z całowaniem obcych ludzi!

To jednak może nie wystarczyć. Prowadzący program TVN Turbo na swoim profilu wpis, w którym możemy przeczytać, że siostry przegięły i wkrótce mogą zostać pozwane.

Poinstruowałem moich prawników aby przyjrzeli się i dokonali odpowiednich kroków przeciwko Siostry Godlewskie z Art.137 § 1. (Kto publicznie znieważa,niszczy, uszkadza lub usuwa godło. sztandar,chorągiew,banderę,flagę lub inny znak państwowy, podlega grzywnie.karze ograniczenia wolności albo pozbawiena wolności do roku.)

czytamy na profilu Rafała Collinsa.

>> Kuchenne Rewolucje, 15.11.2018: Gessler rzuca patelniami! „Jak można dawać do jedzenia rakotwórczy węgiel?”

Dalej jest jeszcze ostrzej. Oto cały wpis:

Post spotkał się z ogromnym zainteresowaniem internautów. Zebrał ponad 8,5 tysiąca reakcji. Udostępniono go na Facebooku już ponad 5 tysięcy razy. Jeżeli chodzi o samo nagranie, pozwólcie, że z szacunku do hymnu, nie będziemy go udostępniać na naszych łamach. Myślicie, że siostry Godlewskie mogą mieć problemy?

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE