Sinead O'Connor TRAFIŁA DO SZPITALA! Nie radzi sobie ze śmiercią syna...

2022-01-14 18:08 RD
Sinead O'Connor
Autor: BM1/Cover Images/East News Sinead O'Connor

Sinead O’Connor niedawno poinformowała, że jej 17-letni syn popełnił samobójstwo. Artystka bardzo to przeżyła. Po serii niepokojących wpisów na Twitterze dowiadujemy się, że piosenkarka trafiła do szpitala. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Sinead O’Connor przeżywa bardzo trudny czas w życiu. Jej 17-letni syn kilka dni temu popełnił samobójstwo. Artystka informowała na bieżąco o rozwoju sytuacji w mediach społecznościowych. 

Gdy pierwsze emocje już opadły, Sinead zaczęła zamieszczać na Twitterze niepokojące wpisy. W jednym z nich pisała, że śmierć syna to jej wina i nie zasługuje na to by żyć. Dodała, że jest “kupą gówna”. 

Sara James o Eurowizji Junior 2021. Nie pojechała po to, by wygrać!

Kolejne wpisy były jeszcze mocniejsze. 

Postanowiłam pójść śladem syna. Nie ma sensu żyć bez niego. Wszystko, czego dotknę, rujnuję. Byłam tu tylko dla niego, a teraz go nie ma. Zniszczyłam moją rodzinę. Moje dzieci nie chcą mnie znać. Jestem gównianą osobą. A wy wszyscy myślicie, że jestem w porządku tylko dlatego, że umiem śpiewać. Nie jestem

napisała. 

Po jakimś czasie dodała kolejny post, w którym przeprasza za swoje słowa. Wyznała, że jest z policjantami w drodze do szpitala. Dodała, że jest zagubiona i nienawidzi siebie. 

Szpital trochę mi pomoże, ale zamierzam znaleźć Shane'a. To yulko odroczenie

w tak dramatyczny sposób kończy się wpis Sinead. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Niebawem wyprowadzę się do Warszawy. Mam zamiar zostać aktorką. Teraz przygotowuję się do egzaminów do szkoły teatralnej. Kim jestem?
NAJNOWSZE