Związek Simona Cowella przechodzi kryzys? Lauren Silverman od lat czeka na pierścionek

2022-01-13 9:42 AM
Simon Cowell, Lauren Silverman
Autor: Rex Features/East News

Nowy rok nie rozpoczął się dobrze dla Simona Cowella. Producent podobno przechodzi przez poważny kryzys w swoim długoletnim związku. Czy jego ślubne plany właśnie legły w gruzach?

Początek roku nie jest łaskawy dla Simona Cowella i jego partnerki. Zagraniczne media podają, że brytyjski łowca talentów i producent po 12 latach związku z Lauren Silverman postanowił wziąć ślub. Niestety na drodze do szczęścia nieoczekiwania stanął kryzys.

Teraz źródła na zmianę podają, że para zamierza wziąć szybki ślub, by ratować związek, a inni natomiast twierdzą, że zakochani mocno zastanawiają się nad wspólną przyszłością.

TikTok TRENING. TRENDY NA 2022 | ESKA XD - Fit vlog #39

W okolicach Bożego Narodzenia wiem, że mówiła o tym, a on odmawiał. Dotarli do trudnego punktu w związku, można to nazwać kryzysem. Być może dała jasno do zrozumienia, że nie zostanie z nim, dopóki się nie pobiorą.

- poinformowało źródło.

Zagraniczne media podają też, że Lauren Silvenman czeka nie tylko na ślub, ale także na pierścionek zaręczynowy. Podobno rok po urodzeniu dziecka, czyli w 2015 roku Cowell miał zamiar oświadczyć się partnerce, ale ostatecznie z planów zrezygnował.

Myślicie, że wkrótce zmieni zdanie?

NAJNOWSZE