Shia LaBeouf był chorobliwie zazdrosny! FKA Twigs z ZAKAZEM kontaktu wzrokowego z facetami!

2021-01-26 12:32 kp
FKA Twigs i Shia LaBeouf
Autor: GRID, OSPO/Backgrid/East News

Po tym, jak FKA Twigs publicznie wyznała, że Shia LaBeouf prześladował ją w czasie trwania ich związku, kariera aktora zawisła na włosku. Gwiazdora czeka leczenie i proces sądowy. Teraz brytyjska wokalistka jeszcze raz, ze szczegółami opowiedziała o tym, co przeszła w trakcie swojej relacji z amerykańskim aktorem.

FKA Twigs trafiła na pierwsze strony mediów po tym, jak oskarżyła Shię LaBeoufa o prześladowanie. Wokalistka w rozmowie z New York Times wyznała, że gwiazdor był wobec niej agresywny psychicznie i fizycznie, groził jej i ograniczał kontakty z innymi. Dwa lata po rozstaniu (byli parą w latach 2018-2019) FKA Twigs postanowiła zawalczyć w sądzie o swoje racje.

Gwiazda jednocześnie nie przestaje opowiadać o swoich przeżyciach. Tym razem szczegółami relacji z Shią LaBeufem podzieliła się w podkaście Grounded with Louis Theroux. Co powiedziała?

ESKA XD #014

FKA Twigs oskarża Shię LaBeoufa

Od momentu, w którym FKA Twigs złożyła pozew przeciwko Shii LaBeoufowi, w którym oskarża go o prześladowanie i przemoc seksualną, minął już ponad miesiąc.

To jest coś w społeczeństwie, co jest naprawdę dużym problemem i jest bardzo powszechne, ale z jakiegoś powodu o tym nie rozmawiamy.

- przyznała.

Wokalistka poznała aktora na planie jego filmu Honey.

[Przeżyliśmy] intensywny miesiąc miodowy, który świadczy o tym, jak wspaniale rzeczy mogą się układać. To wyznacza punkt odniesienia dla dobrego zachowania. Jeśli spełnisz wszystkie wymagania i zasady, i wszystkie te rzeczy sprawcy, może być… świetnie.

- dodała.

Bycie miłym dla kelnera lub grzecznym dla kogoś, może być postrzegane jako flirtowanie lub chęć nawiązania jakiegoś związku z kimś innym, kiedy dosłownie zamawiam tylko makaron… Powiedziano mi, że wiem, jaki jest i gdybym go kochała, nie patrzyłbym mężczyznom w oczy. Taka była moja rzeczywistość przez dobre cztery miesiące.

To, jak układało się między parą, zależało wyłącznie od nastroju LaBeoufa.

Zaczynał ze mną kłótnię, ganił mnie godzinami, sprawiał, że czułam się jak najgorsza osoba na świecie. Mówił, że jestem koszmarną dziewczyną. [Oskarżał mnie, że] wpatruję się w sufit i myślę o tym, jak go zostawić… oskarżał mnie, że nie chcę z nim być. Oskarżał mnie, że chcę być z kimś innym. Zawsze tak było… od czwartej do siódmej rano. Jedyne, co mogę zrobić, to po prostu wyobrazić sobie, że mam 50 lat i dzieci, i pomyśleć o tym, za czym chcę się opowiadać. To było coś zupełnie nieoczekiwanego. Nigdy nie myślałam, że coś takiego mi się przydarzy… kiedy będę starsza, jeśli będę miała córkę, chcę móc powiedzieć: „To mi się przydarzyło. I sobie z tym poradziłam”. Publiczne uzdrowienie i konieczność zrobienia tego na oczach wszystkich to wielka sprawa, ale mogę to zrobić. Jestem dużą dziewczyną i mogę to zrobić.

- wyjaśniła.

Warto przypomnieć, że krótko po oskarżeniach ze strony FKA Twigs Shia LaBeouf przeprosił osoby, którym mógł zadać ból, a jego prawnik zapowiedział, że aktor podda się leczeniu. Kilka tygodni po wpłynięciu oskarżenia z gwiazdorem zerwała jego nowa dziewczyna, Margaret Qualley.

NAJNOWSZE