Shawn Mendes: Wonder już w sprzedaży! Fani świętują w sieci

2020-12-04 8:06 kp
Shawn Mendes
Autor: Matt Winkelmeyer/Getty AFP/East News

Fani Shawna Mendesa od dawna odliczali dni do 4 grudnia, kiedy to w końcu miała ukazać się najnowsza płyta ich idola. Wszystko poszło zgodnie z planem i dziś Wonder jest już w sprzedaży! Internet od piątkowego poranka żyje premierą nowej płyty Shawna Mendesa, a on sam nie kryje emocji związanych z pokazaniem fanom efektów swojej pracy!

Shawn Mendes zadbał o to, aby w oczekiwaniu na premierę płyty Wonder jego fani się nie nudzili. W ostatnich tygodniach piosenkarz udostępnił dla nich na Netflixie dokument In Wonder, wspólny singiel z Justinem Bieberem zatytułowany Monster i pełen koncert dostępny również na Netflixie. I w takiej wspaniałej atmosferze fani czekali na 4 grudnia, kiedy to ukazała się nowa płyta Shawna Mendesa Wonder.

Płyta jest o tyle wyjątkowa, że większość materiału na nią powstała w czasie lockdownu. Gdy wiosną koronawirus zamknął nas w domach. Shawn Mendes wprowadził się do domu Camili Cabello w Miami i tam pracował nad nowymi piosenkami. Choć początkowo był przerażony, szybko okazało się, że nawet nie zdawał sobie sprawy z tego, jak bardzo tęsknił za domową atmosferą i codzienną rutyną.

Shawn Mendes - Wonder gotowe

Mam szczerą nadzieję, że pokochacie ten album nawet w połowie tak bardzo jak ja. Wonder nauczył mnie wolności i poddania się magii sztuki. Piosenki z serca i dźwięki z innego czasu i świata. Bardzo was wszystkich kocham, dziękuję za wsparcie przez tyle lat.

- napisał Shawn Mendes, wydając płytę.

>> To Shawn Mendes zadzwonił do Justina Biebera! Tak powstało Monster

ESKA XD EXTRA

Miłość fanów ma zapewnioną od dawna, jednak w momencie premiery Wonder może na nowo przekonać się, jak wiele znaczy dla swoich wielbicieli. 4 grudnia 2020 należy na Twitterze do Shawna Mendesa. Internauci, którzy mieli już okazję usłyszeć krążek, są zachwyceni! A ci, którzy dopiero pójdą do sklepu lub czekają na kuriera, nie kryją emocji.

- to kilka przykładowych reakcji polskich fanów.

A Wy słuchaliście już płyty Wonder Shawna Mendesa?

NAJNOWSZE