Shawn Mendes skończył 23 lata! Czego mu życzycie?

2021-08-08 7:32

Sto lat dla Shawna Mendesa! Ulubieniec fanów z całego świata kończy 8 sierpnia 23 lata. Mimo młodego wieku gwiazdor ma na koncie oszałamiające sukcesy i miłość wielbicieli oraz... Camili Cabello! Czego można mu życzyć w dniu urodzin? Wydaje się, że Shawn Mendes ma wszystko, o czym mógłby marzyć młody gwiazdor muzyki.

Życie Shawna Mendesa zmienia się w ostatnim czasie w niezwykły sposób. Pandemia koronawirusa niespodziewanie zatrzymała go w domu - to dla Shawna naprawdę wyjątkowa sytuacja, bo gwiazdor żył w trasie od 15 roku życia. Po pierwszych trudnych miesiącach okazało się jednak, że przebywanie w domu i ukochana na co dzień ma znacznie więcej wartości, niż mogło mu się wydawać.

Fani z przyjemnością oglądają od dłuższego czasu zdjęcia Shawna Mendesa w towarzystwie Camili Cabello. Para mieszka na co dzień w Miami, ale ostatnio sporo podróżuje. Na początku sierpnia wybrała się na Majorkę.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Shawn Mendes skończył 23 lata

8 sierpnia Shawn Mendes świętuje swoje 23. urodziny. Muzyk urodził się w Pickering w Kanadzie i jest dziś jednym z najpopularniejszych Kanadyjczyków na świecie. Swoją pierwszą płytę wydał w 2015 roku i już wtedy zdobył miłość wielu fanów. Kolejne dwa krążki zrobiły z niego międzynarodową supergwiazdę, a w ostatnim Wonder - zdaniem fanów - Shawn wspiął się na szczyty swoich muzycznych umiejętności.

Wielbiciele Shawna już dziś nie mogą doczekać się jego kolejnych projektów, a przede wszystkim powrotu na scenę. Ten zależy oczywiście przede wszystkim od sytuacji pandemicznej i ilości zaszczepionych osób. Nie ma jednak wątpliwości, że z okazji urodzin Shawna Mendesa fani życzą sobie właśnie jego koncertu.

A czego życzą jemu?