Shawn Mendes, Sam Smith

i

Autor: Frazer Harrison/Getty AFP/East News; Isabel Infantes/Press Association/East News

Shawn Mendes pomylił zaimek przedstawiając Sama Smitha! Natychmiast przeprosił

2020-12-12 13:26

Sam Smith już dawno temu przyznał, że jest osobą niebinarną i poprosił, by zwracać się do niego zaimkami "oni". O fakcie tym zapomniał Shawn Mendes, który podczas ostatniego wirtualnego koncertu przedstawił piosenkarza po prostu jako "on". Pomyłkę szybko wytknęli mu fani Sama Smitha. Shawn stanął więc na wysokości zadania i szybko przeprosił!

Shawn Mendes po raz kolejny wykazał się klasą i pokazał, że potrafi zachować się odpowiednio w każdej sytuacji. Muzykowi zdarzyła się ostatnio wpadka na żywo, jednak uświadomiony w jej kwestii przez fanów, natychmiast poprawił swój błąd!

Shawn Mendes miał ostatnio okazję zapowiadać występ Sama Smitha podczas wirtualnego koncertu iHeartRadio’s Jingle Ball. Świąteczne koncerty gwiazd to już od lat tradycja. W tym roku jednak ze względu na pandemię muzycy nie mieli okazji spotkać się na żywo i zobaczyć z fanami. Zamiast tego dawali wirtualne koncerty. I to właśnie podczas jednego z nich Shawn Mendes zaliczył wpadkę, myląc zaimek podczas przedstawiania kolegi z branży.

Sonda
Która piosenka jest twoją ulubioną?

- napisał na Instagramie.

Shawn Mendes zaliczył wpadkę

Sam Smith już od dłuższego czasu identyfikuje się jako osoba niebinarna i prosi o to, by zwracając się do niego, używać zaimka "oni". Zapomniał o tym Shawn Mendes, który zwrócił się do Sama Smitha podczas swojego wprowadzenia zaimkiem "on". Gdy o nadużyciu poinformowali go fani, piosenkarz szybko przeprosił na Insta Story.

Oh @samsmith, przepraszam, że przedstawiłem ciebie jako „on”  podczas zapowiedzi Jingle Ball. Absolutnie wypadło mi to z głowy. To się więcej nie powtórzy… Wysyłam Ci tyle miłości! Poza tym jesteś absolutnie jedną z najzabawniejszych osób, jakie kiedykolwiek spotkałem! ❤️❤️

ESKA XD #012

Reakcja Sama Smitha była mega słodka! Muzyk napisał:

Wszyscy razem się uczymy. Wesołych Świąt, przesyłam miłość

Czy nie uważacie, że wszystkie nieporozumienia w showbiznesie powinny być rozwiązywane w taki sposób? <3

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE