Shawn Mendes na video z salonu tatuażu! Tak powstał tatuaż od fanki!

2019-10-30 15:49 kp
Shawn Mendes w salonie tatuażu
Autor: Instagram/ Livia Tsang

Tatuaż o kształcie motyla i kwiatów na lewym przedramieniu Shawna Mendesa to dziś jeden z jego najbardziej lubianych przez fanów tatuaży. Za dziarą stoi niezwykła historia - rysunek stworzyła jedna z wielbicielek piosenkarza. Teraz możemy zobaczyć video z salonu tatuażu, gdzie Shawn wytatuował sobie jej pomysł!

Jeśli Shawn Mendes mówi, że fani są dla niego najważniejsi, to znaczy, że tak jest! Piosenkarz wiele razy pokazał, że ceni sobie opinię swoich wielbicieli, o czym świadczy chociażby fakt, że niemal przed każdym koncertem znajduje czas, by z nimi pogawędzić. Shawn jest jednak gotów zdać się na nich w znacznie poważniejszych sprawach.

I tak też dziś jednym z najsłynniejszych tatuaży Shawna Mendesa jest ten, którego projekt wykonała jedna z jego fanek. W lipcu piosenkarz znalazł na Twitterze fotomontaż, na którym internautka umieściła na jego przedramieniu tatuaż motyla według własnego projektu. Zachwycony pomysłem Shawn napisał do niej wiadomość prywatną, zdobył rysunek i wybrał do salonu tatuażu.

>> Shawn Mendes zrobił sobie tatuaż z rysunku fanki. Planuje kolejne?

Shawn Mendes w salonie tatuażu

Teraz, kilka miesięcy po tamtym zdarzeniu, artystka, która wykonała tatuaż Shawna Mendesa, zamieściła w sieci video, na którym możemy zobaczyć relację z jego wizyty. Na filmiku widać, jak tatuażystka dopasowuje rysunek do jego ręki i robi tatuaż. Widzimy też pierwszą relację Shawna na nową dziarę. Tatuaż powstał w jednym z salonów w Dallas.

Zobaczcie video!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Lmao. “HAPPY?” @shawnmendes 🦋✨ Post udostępniony przez LIVIA TSANG (@liviatsang)
NAJNOWSZE