Shawn Mendes ma nową partnerkę? Fani podejrzewają 50-letnią kobietę!

i

Autor: Collin Xavier/Image Press Agency ABACA/Abaca/East News Shawn Mendes ma nową partnerkę? Fani podejrzewają 50-letnią kobietę!

Shawn Mendes ma nową partnerkę? Fani podejrzewają 50-letnią kobietę!

2022-11-25 13:00

Życiem miłosnym tego artysty żyje cały świat. Shawn Mendes przez długi czas był związany z Camilą Cabello, jednak po ich głośnym zerwaniu, jest łączony przez media i fanów z różnymi paniami! Obecnie fani podejrzewają go o związek z 50-letnią kobietą! Dlaczego akurat ona ma być ukochaną młodego piosenkarza?

Shawn Mendes jest jednym z najgorętszych nazwisk artystów młodego pokolenia! Robi on zawrotną karierę od lat i zebrał miliony fanek, które zachwycają się nie tylko jego talentem, ale również... wyglądem! Podbija on nie tylko ich serca, ale również kobiet z show-biznesu! Pośród pań, które do niego wzdychały znajduje się między innymi Hailey Bieber, a także jego wieloletnia partnerka Camila Cabello! Aktualnie internauci podejrzewają, że tworzy on związek z kobietą starszą od niego o 26 lat! Para była widziana razem wielokrotnie i to, że wyglądali, jakby byli ze sobą blisko, to naprawdę mało powiedziane!

Koncerty w Polsce 2023 - kto wystąpi? [KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIASTA]

Ale fury! Tymi samochodami jeżdżą polscy piłkarze [Lewandowski, Szczęsny, Zieliński] | ESKA XD - Prosto z salonu #62

Shawn Mendes podejrzewany o związek z 50-latką

W ostatnim czasie Shawn Mendes został przyłapany z 50-letnią kobietą na spacerze. Para była ze sobą blisko i nie szczędziła sobie fizyczności, czułości. Kobieta, o której mowa, jest fizjoterapeutką gwiazd, czym chętnie chwali się na swoich mediach społecznościowych. Jedno trzeba przyznać, lekarka wygląda znacznie młodziej. Jeśli potwierdzą swoją relację, będzie to pierwszy publiczny związek wokalisty, po zakończeniu jego relacji z Camilą Cabello w 2021 roku!

Brad Pitt przyłapany z żoną polskiego aktora. Tego nikt się nie spodziewał!

Shawn Mendes i Jocelyn Miranda

Shawn Mendes i Jocelyn Miranda znają się nie od dziś, pierwszy raz korzystał on z jej usług na swojej trasie koncertowej w 2018-2019 roku! Przez ten czas ciągle utrzymywali ze sobą kontakt. To nie pierwszy raz, kiedy zostali ze sobą przyłapani. Już wcześniej byli widywani razem! Wygląda na to, że na oficjalną informację trzeba będzie czekać!