Shawn Mendes bez koszulki i w pomalowanych paznokciach na plaży w Australii! [ZDJĘCIA]

2019-11-05 15:35 nk
Shawn Mendes
Autor: Media-Mode / SplashNews.com/East News

Shawn Mendes zrobił furorę wśród fanek, kiedy pokazał się na plaży w Byron Bay w Australii bez koszulki. Piosenkarz miał dodatkowo pomalowane paznokcie u rąk. A właściwie to... odrapane z lakieru! Obciach? A może tak właśnie wygląda najseksowniej? Zobaczcie zdjęcia Shawna na australijskiej plaży i oceńcie sami!

Shawn Mendes to obecnie jedno z najbardziej rozchwytywanych ciach świata! Artysta jest nie tylko utalentowany, bogaty i sławny. Jest po prostu oszałamiająco przystojny, a także dobrze zbudowany. Shawn może nie poszedł w "rzeźbę" tak mocno, jak Justin Bieber, jednak wiele dziewczyn przecież woli facetów, którzy nie są tak mocno napakowani, a nadal mają super sylwetkę. Należy do nich najwyraźniej Camila Cabello... ;)

Niestety, Shawn Mendes o ciało dba zdecydowanie bardziej, niż o paznokcie. Wiadomo, że w tej kwestii kobiety mają z reguły sporo większe doświadczenie, niż faceci, jednak zasada podstawowa jest jasna: im ciemniejszy kolor, tym bardziej widać, kiedy jest częściowo oskrobany!

Shawn Mendes bez koszulki, za to z lakierem na paznokciach

Shawn Mendes wprawił fanki w osłupienie, kiedy pewnego pięknego listopadowego popołudnia pojawił się na plaży w australijskim mieście Byron Bay. Tym bardziej, że piosenkarz spacerował nad brzegiem Pacyfiku bez koszulki!

Co ciekawe, Shawn miał na paznokciach bardzo ciemny lakier, który błagał o zmycie i ponowne pomalowanie!

Wyglądał hot? Oceńcie sami, oglądając zdjęcia!

NAJNOWSZE