Sharon Osbourne pofarbowała się na SIWO! "Nie chciałam być kimś, kim nie jestem"! SERIO?

2020-02-20 14:18 nk
Sharon Osbourne
Autor: https://twitter.com/TheTalkCBS

Sharon Osbourne, po 18 latach farbowania włosy na ogniste bordo, zdecydowała się na radykalną metamorfozę. Dlaczego żona Ozzy'ego Osbourne postanowiła stać się siwa? Powody tej decyzji wyjawiła w programie The Talk. Zdradziła też, jak jej mąż zareagował na zmiany, jakie zaszły na jej głowie. Jego skojarzenie jest naprawdę niezłe!

Sharon Osbourne przez 18 lat była wierna jednemu kolorowi włosów. Żona Ozzy'ego Osbourne'a, która jest perfekcjonistką w kwestii własnego wyglądu, pokazywała się publicznie w zawsze idealnie wystylizowanych włosach w kolorze ognistego bordo. Tamta fryzura to już jednak przeszłość!

Nowa fryzura pani Osbourne

Sharon Osbourne zaprezentowała się w amerykańskim talk show, The Talk w zupełnie nowym kolorze włosów. 67-letnia gwiazda postanowiła wrócić do natury i ufarbowała się na siwo! Powody tej zaskakującej decyzji wyjaśniła na wizji.

Miałam już dosyć chodzenia stale na farbowanie i stwierdziłam, że nie mogę tego więcej robić. Pomyślałam: "Dlaczego próbuję robić coś lub być kimś, kim nie jestem? Więc po prostu bądź sobą.

- wyjaśniła w amerykańskim programie The Talk Sharon Osbourne, która jeszcze kilka miesięcy temu chwaliła się efektami przebytej krótko wcześniej operacji plastycznej (zrobiła sobie lifting).

Żona Ozzy'ego wyjawiła też, jaka była reakcja jej męża, kiedy zobaczył zmiany na jej głowie. Muzyk miał skwitować metamorfozę jednym stwierdzeniem: "Diabeł ubiera się u Prady"!

Wam też nowa fryzura Sharon Osbourne skojarzyła się z tym filmem?

NAJNOWSZE