Ozzy Osbourne odwołał trasę z powodu choroby Parkinsona? Ozzy wydał oświadczenie!

2020-02-18 11:53 mw
Ozzy Osbourne z córką Kelly Osbourne
Autor: Gilbert Flores /Broadimage/Broad Image/East News

Ozzy Osbourne jest poważnie chory. Gwiazdor rocka musiał odwołać swoją trasę koncertową po Ameryce. Powodem tej trudnej decyzji ma być choroba Parkinsona, na którą cierpi rockman. Ozzy Osbourne wydał specjalne oświadczenie, w którym przeprasza fanów i tłumaczy, dlaczego rezygnuje z koncertów.

Ozzy Osbourne anulował występy w ramach amerykańskiej trasy koncertowej "No More Tours 2". Powodem decyzji są poważne problemy zdrowotne piosenkarza.

18 lutego 2020 roku na profilu rockmana na Twitterze pojawiło się oświadczenie. Ozzy Osbourne informuje w nim, że odwołuje trasę koncertową i tłumaczy powody takiej decyzji. "Książę Ciemności", jak nazywają Ozzy'ego fani, poinformował też o szczegółach na temat czekającej go wkrótce terapii.

OZZY OSBOURNE: "MIAŁEM G**NIANY ROK"

W amerykańskich i brytyjskich mediach już od dłuższego czasu pojawiały się niepokojące informacje na temat złego stanu zdrowia legendarnego wokalisty. Ozzy Osbourne choruje na Parkinsona i wiele wskazuje na to, że jego stan w ostatnim czasie mocno się pogorszył.

To właśnie dlatego Ozzy Osbourne zdecydował się odwołać swoje amerykańskie występy w ramach trasy "No More Tours 2".

Jestem wam bardzo wdzięczny, że byliście tacy cierpliwi, bo miałem g**wniany rok. Niestety aż do kwietnia nie dam rady dotrzeć na leczenie do Szwajcarii, a potrwa ono od 6 do 8 tygodni.

Nie chcę rozpoczynać trasy koncertowej, a potem anulować występów w ostatniej chwili, ponieważ to byłoby po prostu nieuczciwe wobec fanów. Wolę, żeby już teraz otrzymali zwrot pieniędzy, a kiedy wybiorę się na trasę po Ameryce Północnej, wszyscy, którzy kupili bilet na te koncerty, będą pierwszymi, którzy będą mogli kupić bilety na nowe terminy

- obiecał Ozzy Osbourne w specjalnym oświadczeniu.

Ozzy Osbourne
Autor: KEVIN WINTER/Getty AFP/East News

Na pocieszenie fani Ozzy'ego Osbourne już 21 lutego będą mogli posłuchać jego najnowszego albumu zatytułowanego "Ordinary Man". Będzie to już 12. solowa płyta tego wykonawcy.

W ubiegłym miesiącu Ozzy Osbourne ujawnił, że zdiagnozowano u niego chorobę Parkinsona.

NAJNOWSZE