Shannen Doherty na nowych zdjęciach! Skąd ciężko chora na raka aktorka bierze tyle sił?

2020-09-23 9:42 mm

Walcząca z nowotworem Shannen Doherty znów pokazała się publicznie. Aktorka została uwieczniona podczas codziennych zakupów, na które tym razem wybrała się całkowicie samodzielnie. Czy to znak, że stan zdrowia Shannen Doherty wyraźnie się poprawił? Zobaczcie nowe zdjęcia gwiazdy kultowego serialu lat 90.

Co słychać u Shannen Doherty? Ciężko chorująca aktorka kultowego serialu Beverly Hills 90210 kolejny raz pokazała się publicznie, co z całą pewnością bardzo ucieszyło jej fanów. Gwiazda od kilku lat jest ciężko chora - Shannen Doherty walczy z nowotworem.

Wygląda jednak na to, że aktorka obecnie czuje się całkiem dobrze i absolutnie nie zamierza poddawać się chorobie.

Shannen Doherty na nowych zdjęciach

Stan zdrowia Shannen Doherty mocno zaniepokoił fanów jeszcze przed wybuchem pandemii koronawirusa. Wiosną 2020 roku aktorka informowała o postępach w leczeniu. Gwiazda przyznała wtedy, że czuje się znacznie lepiej, co po niepokojących wieściach z lutego zabrzmiało naprawdę optymistycznie.

Przypomnijmy - na początku roku Shannen Doherty zdradziła, że jej nowotwór znajduje się w czwartym stadium.

Na poprzednich zdjęciach Shannen Doherty uwieczniona została w towarzystwie swojego męża. Para wspólnie wybrała się na zakupy i na pierwszy rzut oka wyglądało na to, że aktorka czuje się całkiem dobrze.

Potwierdził to zresztą ostatnio przyjaciel Shannen z planu Beverly Hills 90210, Jason Priestley. Aktor wyznał, że jest w stałym kontakcie z Shannen Doherty i zdradził, że stan gwiazdy mocno się poprawił.

ESKA XD #002

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wielu fanów śledzących na co dzień losy ciężko chorej Shannen pewnie zastanawia się, skąd aktorka czerpie tak wiele sił do wyczerpującej walki z nowotworem.

Jason Priestley odpowiada jednym zdaniem:

Shannen to wojowniczka!

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Shannen Doherty.

NAJNOWSZE