Shakira też trenuje na Super Bowl 2020! Trenerka każe jej... froterować podłogi! [WIDEO]

2020-01-28 16:57 nk
Shakira
Autor: www.instagram.com/shakira

Shakira już 3 lutego wystąpi razem z Jennifer Lopez na Super Bowl 2020. Kolumbijska piosenkarka intensywnie przygotowuje się do wielkiego show, które z pewnością będzie wymagało ogromnego wysiłku fizycznego. Shak intensywnie trenuje z osobistą trenerką, a oprócz tego spędza wiele godzin na próbach.

Shakira i Jennifer Lopez szykują się do swojego wielkiego wieczoru. Obie artystki wystąpią razem w przerwie finałowego meczu amerykańskiej ligi futbolowej. Super Bowl to od lat najważniejsza impreza sportowa w USA, a znani artyści wprost biją się o możliwość wystąpienia podczas tego wydarzenia - choćby za darmo! Na scenie Super Bowl występowali już najwięksi. Tym razem siły łączą Jennifer Lopez i Shakira!

Shakira i J.Lo trenują na Super Bowl 2020

Jak Wam pokazywaliśmy, Jennifer Lopez intensywnie przygotowuje się do ogromnego wysiłku, jakim jest występ przez wielomilionową publicznością na Super Bowl 54.

Również Shakira intensywnie przygotowuje swoje ciało na to wyzwanie. Poza wielogodzinnymi próbami i treningami choreograficzno-wokalnymi Shak poświęca wiele czasu na wylewanie z siebie potu na siłowni pod okiem wykwalifikowanej (i mocno zdeterminowanej) trenerki.

Shakira zamieściła na Instagramie filmik ze swoich treningów. Na jednym z fragmentów widać, jak piosenkarka ćwiczy mięśnie brzucha, froterując podłogę na kolanach. Shak śmieje się, że trenerka zmusza ją do polerowania posadzki.

Hahahahah!! To był nasz trening o 22:00 PO jej próbach... i ona go zmiażdżyła! Te podłogi były błyszcząco czyste!

- skomentowała filmik trenerka piosenkarki.

Shak pokazała na Instagramie także kilka zdjęć z prób przed wielkim show.

NAJNOWSZE