Jennifer Lopez gotowa na Super Bowl. Widzieliście jej sześciopak?! [ZDJĘCIA]

2020-01-28 14:32 mw

Już wkrótce Super Bowl 2020! Jennifer Lopez i Shakira szykują się do wielkiego show w przerwie meczu finałowego ligi NFL. Dla każdego artysty występ na Super Bowl jest wielkim wyzwaniem - koncerty gwiazd w przerwie finału ligi futbolu amerykańskiego zawsze są surowo oceniane przez widzów i często poddawane surowej krytyce. Jak wypadną Shakira i Jennifer Lopez? O formę przynajmniej jednej z tych artystek nie musimy się chyba martwić...

Już w najbliższy poniedziałek 3 lutego 2020 na Hard Rock Stadium w Miami na Florydzie odbędzie się Super Bowl 2020, czyli wielki finał rozgrywek ligi futbolu amerykańskiego (NFL).

Dla amerykanów ich odmiana futbolu jest sportem narodowym, dlatego co roku Super Bowl przyciąga przed telewizory dziesiątki milionów widzów. Ale Super Bowl oglądają z uwagą nie tylko fani futbolu. Finał rozgrywek NFL to także wielkie popkulturowe widowisko, a wisienką na torcie każdego roku jest słynny koncert w przerwie Super Bowl.

W tym roku wystąpią na nim dwie super gwiazdy: Shakira i Jennifer Lopez.

Jak wypadną?

J.LO UDOWADNIA, ŻE JEST W ŚWIETNEJ FORMIE

Nie jest tajemnicą, że dla każdego artysty występującego na Super Bowl koncerty w przerwie finału NFL może być wielkim sukcesem albo... porażką życia. Niejedna gwiazda podczas show w przerwie Super Bowl zaliczała wpadkę, którą wypominano długimi latami. Wystarczy wspomnieć słynne odsłonięcie piersi Janet Jackson przez Justina Timberlake'a w 2004 roku czy też niezapomniane rekiny Katy Perry z roku 2015.

Z czego zapamiętany będzie występ Shakiry i Jennifer Lopez? :) Być może wydarzy się coś niespodziewanego, ale o jedno nie musimy się z pewnością martwić: J.Lo jest w znakomitej formie, a udowadniają to jej najnowsze fotki!

Na kilka dni przed Super Bowl 2020 w sieci pojawiły się nowe fotki Jennifer Lopez.

Gwiazda koncertu w przerwie finału NFL odsłoniła swój tzw. "sześciopak". Umięśnienie 50-letniej piosenkarki nie pozostawia złudzeń: J.Lo jest w znakomitej formie i przynajmniej pod względem kondycyjnym jest w 100% gotowa na koncert w przerwie Super Bowl 2020.

Zobaczcie sami!

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE