Selena Gomez z imigrantami świętowała zakończenie szkoły. Padły wzruszające słowa

2020-05-25 12:45 AM
Selena Gomez
Autor: Tibrina Hobson/Getty AFP/East News

Selena Gomez wiele razy pokazywała swoją wrażliwość, nie tylko na płytach ale także w życiu. Piosenkarce nie jest obojętny los potrzebujących, dlatego angażuje się w wiele akcji charytatywnych. Teraz nie zaangażowała się w pomoc ale była jednym z uczestników zakończenia roku szkolnego szkoły dla imigrantów. Artystka wygłosiła wzruszające przemówienie.

Selena Gomez mimo młodego wieku odniosła ogromny sukces. Na szczęście nie należy do tych, którym uderzyła woda sodowa do głowy. Mocno angażuje się w pomoc i jak tylko może otacza opieką tych, którzy najbardziej tego potrzebują. Dodatkowo Gomez angażuje się też w sprawy polityczne i społeczne. Murem stała za imigrantami, których ostatnio wsparła podczas wirtualnej uroczystości zakończenia szkoły.

Pandemia spowodowana koronawirusem zmusiła wszystkie szkoły do tego, by zakończenie roku szkolnego i akademickiego odbyło się online. To nie przeszkodziło władzom uczelni w zaproszeniu piosenkarki do wspólnego świętowania. Gomez zgodziła się uczestniczyć w ceremonii zakończenia roku szkoły do której uczęszczają imigranci. Gomez nawiązała do historii swojej rodziny, która także emigrowała.

Chcę, żebyście wiedzieli, że się liczycie i że wasze doświadczenia są ogromną częścią amerykańskiej historii. Kiedy moja rodzina przyjechała tu z Meksyku, rozpoczęła nie tylko swoją ale także moją amerykańską historię. Jestem dumnym Amerykaninem-Meksykaninem trzeciego pokolenia, a podróż mojej rodziny i ich poświęcenie pomogły mi doprowadzić mnie tam, gdzie jestem dzisiaj. Bez względu na to skąd pochodzi twoja rodzina, niezależnie od statusu imigracyjnego, podjąłeś działania, aby zdobyć wykształcenie, aby twoje rodziny były dumne. 

 - brzmiały słowa Seleny.

To kolejny raz kiedy Selena Gomez wspiera imigrantów. Od dawna angażuje się w politykę jeśli chodzi o ten temat. Gwiazda z doświadczenia swojej rodziny wie, jak trudna jest sytuacja tych ludzi, więc stara się wspierać i walczyć o ich prawa całym sercem.

Na koniec ceremonii piosenkarka przesłała uczniom wsparcie i pogratulowała im nie tylko nauki ale także odwagi.

Jak gwiazdy spędzają czas na kwarantannie? Sprawdź najnowsze plotki!

Hotplota.pl: Nowa pasja Eda Sheerana i Heidi Klum na dziwnym zdjęciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE