Selena Gomez dla Vogue Mexico. Genialna sesja!

2020-12-01 11:22 kp
Selena Gomez
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Selena Gomez to kolejna gwiazda, która w ostatnim czasie trafiła na okładkę Vogue! Wokalistka miała przyjemność zapozować do meksykańskiej edycji show i trzeba przyznać, że to może być jedna z jej najpiękniejszych sesji. Dojrzała i elegancka - podoba Wam się takiej wersji? Zobaczcie najnowsze zdjęcia Seleny Gomez!

Fani Seleny Gomez uwielbiają ją za to, że z jednej strony jest "normalną" dziewczyną, z którą zakumplować mógłby się każdy, ale z drugiej strony potrafi pokazać swoje niezwykle eleganckie, seksowne oblicze. Tym razem wokalistka została gwiazdą nowego wydania meksykańskiego Vogue i coś czujemy, że jej fani będą zachwyceni!

Tak piękne zdjęcia Seleny Gomez to to, czego jej fani potrzebują w tym trudnym czasie! Choć rzeczywistość wokoło nie należy do najweselszych, takie ujęcia przypominają, że przecież jeszcze będzie pięknie i normalnie.

Selena Gomez w Vogue Mexico

W sesji dla Vogue Mexico Selena Gomez wystąpiła w sesji, w której zachwyca urodą i eleganckimi stylizacjami, subtelnie nawiązującymi do kultury Meksyku. Grudniowy numer promuje też piękne video, na którym Sel występuje na łące.

Trudno o tym opowiadać, po prostu to zobaczcie!

ESKA XD EXTRA
NAJNOWSZE