Selena Gomez robi przerwę w karierze. Fani wspierają Sel! #WeAreHereForYouSelena

2016-08-31 10:17
Selena Gomez w Sydney
Autor: Splash News/East News Selena Gomez w Sydney

Selena Gomez przerywa karierę z powodu depresji i stanów lękowych. Fani okazują gwieździe wsparcie w portalach społecznościowych. Zobaczcie wzruszające wpisy!

Selena Gomez zawiesiła karierę z powodu problemów zdrowotnych. "Jak wielu z was wie, około roku temu dowiedziałam się, że choruję na toczeń, chorobę, która dotyka ludzi na wiele sposobów" - powiedziała Selena Gomez w rozmowie z magazynem People - "Odkryłam, że stany lękowe, ataki paniki i depresja, na które cierpię, mogą być skutkami ubocznymi tej choroby".

>>Selena Gomez robi PRZERWĘ W KARIERZE z powodu depresji! Winna choroba piosenkarki! <<

Kiedy Selena Gomez ogłosiła przerwę w karierze, jej fani od razu zareagowali! Hasztag #WeAreHereForYouSelena trafił do światowych trendów na Twitterze, a w polskich trendach utrzymuje się nadal, wiele godzin po oświadczeniu Seleny. Fani dzielą się w sieci wzruszającymi wpisami, świadczącymi o oddaniu wobec idolki. Na lepsze wsparcie Sel nie mogłaby liczyć!

"Kocham cię tak bardzo... <3 Naprawdę mam nadzieję, że skupisz się na sobie i swoim zdrowiu, modlimy się za ciebie!" - pisze fanka o nicku Cacaulemoss.

Jedna z polskich fanek zauważyła tymczasem, że Selena Gomez musiała ze swoimi problemami borykać się od dawna, a jednak nie zostawiła fanów.

Inna fanka pisze o niesprawiedliwości, jaka dotknęła Selenę Gomez.

Fani obiecują, że zostaną z Sel nawet, kiedy jej kariera będzie zawieszona.

Selena Gomez w Sydney
Autor: Splash News/East News Selena Gomez w Sydney

Selena Gomez walczy z z chorobą, jest wokalistką i aktorką, a niektórym i tak cały czas kojarzy się z Justinem Bieberem. Jak wyglądały ich relacje? Obejrzyjcie film Justin Bieber: Always Believing i już teraz przypomnijcie sobie dawne sensacje!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE