Selena Gomez na okładce Vogue Australia! Wkrótce Rare Beauty będzie podbijać świat

2021-06-20 10:32 es
Selena Gomez
Autor: AFP/EAST NEWS

Po długiej przerwie w karierze Selena Gomez wróciła z pełnym impetem. Wydała nową muzykę i założyła firmę kosmetyczną -Rare Beauty. O tym wszystkim gwiazda opowiedziała w lipcowym numerze magazynu Vogue Australia. Wywiad uświetniły doskonałe zdjęcia. Selena Gomez na okładce Vogue Australia to prawdziwa petarda!

Selena Gomez wróciła do show-biznesu w wielkim stylu. Gwiazda zrobiła sobie kilkuletnią przerwę. W tym czasie zajęła się swoim zdrowiem - także psychicznym. Przeszła przeszczep nerki oraz liczne terapie.

Teraz Selena Gomez jest w świetnej formie. Udziela wywiadów, z sukcesami prowadzi markę Rare Beauty i niedawno wydała hiszpańskojęzyczny album.

Kolejnym sukcesem artystki jest okładka Vogue Australia!

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Selena Gomez na okładce Vogue Australia

Gwiazdą lipcowego wydania Vogue Australia jest Selena Gomez. Artystka udzieliła wywiadu i zapozowała na okładce.

Jednym z tematów rozmowy była marka Rare Beauty. Już za kilka dni wydarzy się wielka rzecz... Od 1 lipca kosmetyki Seleny Gomez będą dostępne na arenie międzynarodowej!

Selena Gomez wyznała, że ta firma to dla niej coś więcej, niż kosmetyki.

Chciałam, żeby to była podstawa i, oczywiście, przychodzimy z kolorami i konturówkami do ust i wszystkimi innymi rzeczami, które wydajemy. Ale chciałam, żeby było to miejsce, w którym czujesz się dobrze. [...] Chciałam, aby stało się platformą dla zdrowia psychicznego dla młodych kobiet lub mężczyzn, którzy mają do czynienia ze wszystkim – niepewnością, depresją, lękiem. To była dla mnie konieczność, abym założyła Rare Impact Fund. Naszym celem jest zebranie stu milionów dolarów w ciągu 10 lat. Tak głęboko w to wierzę. Mamy tak duży dostęp do pomocy na tak wiele różnych sposobów... Dlaczego nie miałoby to być miejsce dla zdrowia psychicznego, to bardzo ważne.

Mówiła Selena Gomez.

W ostatnim czasie gwiazda przeszła długą drogę. Zabiera głos nie tylko na temat zdrowia psychicznego, ale także polityki czy negatywnych skutków popularności social mediów. Selena Gomez w Vogue Australia powiedziała, że jest bardzo wdzięczna za to, kim się stała.

Jestem naprawdę zadowolona z tego, kim jestem. Jestem wdzięczna, że wchodząc w 29. rok życia – nawet zaledwie dwa lata temu – byłam inna. [...] Po prostu czuję, że ciągle rozwijam się we właściwym kierunku.

Mówiła Selena Gomez.

Czekamy, czym nas zaskoczy w ciągu kolejnych dwóch lat!

NAJNOWSZE