Selena Gomez

i

Autor: PATRICK T. FALLON/AFP/East News

Selena Gomez postawiła na wielką zmianę w wyglądzie. O jej fryzurze mówią dzisiaj wszyscy!

2022-04-01 12:07

Selena Gomez jest uznawana przez wielu za jedną z najpiękniejszych kobiet show-biznesu. Popularna aktorka i wokalistka zaskoczyła wszystkich swoją metamorfozą. Za pośrednictwem mediów społecznościowych artystka pochwaliła się nową fryzurą. Fani oszaleli na jej punkcie!

Nowa fryzura Seleny Gomez wywoła niemałą sensację w sieci. Tej gwiazdy z pewnością już nikomu nie trzeba przedstawiać. Na samym Instagramie jej profil śledzi ponad trzysta milionów użytkowników. Tak, to nie błąd. Aktorka i wokalistka może pochwalić się ponad trzystoma milionami obserwujących. Selena Gomez jest bardzo aktywna w sieci i regularnie zamieszcza nowe zdjęcia oraz filmiki. Teraz przyszedł czas na pochwalenie się spektakularną metamorfozą. W czwartek 31 marca Selena opublikowała na Instagramie zdjęcie, które z miejsca wywołało prawdziwą sensację. Gwiazda zaprezentowała bowiem swoją odmienioną fryzurę. Artystka zdecydowała się na ścięcie włosów, a efekty zachwyciły wszystkich jej wielbicieli. Hasło Selena było trendem na Twitterze, a zamieszczone na Instagramie zdjęcie wygenerowało ponad pięć milionów polubień w zaledwie kilkanaście godzin.

Sonda
Którą wersję Seleny wolicie?

Selena Gomez z nową fryzurą

Chociaż gwiazda nie postawiła na nic bardzo szokującego, o jej metamorfozie i tak mówią dziś wszyscy. Nie ma się co dziwić - w końcu Selena od lat uznawana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet w świecie rozrywki. Sprawdźcie sami, jak dziś wygląda wykonawczyni hitu Lose You To Love Me. Też jesteście równie zachwyceni, co wielbiciele artystki?

Wywiad Viki Gabor Preselekcje Eurowizja 2022