Selena Gomez odcina się od sexy wizerunku! Została do niego zmuszona?

2020-09-10 15:17
Selena Gomez
Autor: SXAC, GOLD/Backgrid/East News

Selena Gomez opowiedziała w ostatnim wywiadzie o tym, jak producenci wymogli na niej stworzenie sexy wizerunku. Piosenkarce nie spodobała się presja, jaką wywierano na niej podczas promocji albumu Revival.

Selena Gomez to jedna z gwiazd, które międzynarodową karierę rozpoczęły w bardzo wczesnym wieku. Ma to niewątpliwie bardzo dobre strony - mimo wciąż niewielu lat w metryczce, gwiazda jest już bardzo doświadczoną piosenkarką i aktorką.

Ale są i złe strony, o czym nie raz przekonała się już nie tylko Selena, ale i wiele jej koleżanek. Artystkom, które swoją przygodę z show-biznesem rozpoczęły we wczesnej młodości, jest bardzo trudno pozbyć się łatki "nastolatki". Kiedy jednak w końcu się to udaje, wiele osób i tak nadal zarzuca artystce zbytnie epatowanie seksem.

Tymczasem show-biznes rządzi się swoimi prawami i od dorosłych gwiazd wymaga się, aby były sexy. Czasem wbrew ich własnej woli!

Selena Gomez o własnym wizerunku: Nie tego chciałam!

W jednym z ostatnich swoich wywiadów Selena Gomez poruszyła niełatwy temat "dorastającego" wizerunku. Gwiazda wyjawiła, że podczas pracy nad swoim przedostatnim albumem stała się ofiarą nacisków na to, aby być bardziej sexy!

Hotplota.pl: Koniec Kardashianów; Jennifer Aniston zmuszona do odchudzania

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W rozmowie dostępnej na stronach Allure Selena Gomez wyznała, że prace przy albumie Revival z 2015 roku stanowczo wykraczały poza jej strefę komfortu.

Robiłam rzeczy, w których nie czułam się sobą.

Była presja, żebym przy tym albumie wyglądała na bardziej dorosłą. Miałam odsłonić skórę... Naprawdę nie czułam się, jak TA osoba

- mówi po latach gwiazda.

Przypomnijmy - kiedy płyta Revival ujrzała światło dzienne, Selena Gomez miała 23 lata.

Myślicie, że była wtedy "zbyt sexy"?

NAJNOWSZE