Selena Gomez na planie sezonu 2. "Only Murders In The Building". Znów będzie hit?

2022-01-25 9:34

Selena Gomez rozpoczęła niedawno pracę na planie drugiego sezonu serialu "Only Murders In The Building". Sezon pierwszy okazał się wielkim hitem. Czy i tym razem zachwyci widzów? Zobaczcie zakulisowe zdjęcia z planu produkcji Hulu!

Selena Gomez to nie tylko utalentowana wokalistka. Gwiazda równie dobrze radzi sobie przed kamerą. Od samego początku kariery artystka udziela się na ekranie - i to zarówno jako aktorka, jak i producentka. Wszyscy przecież dobrze pamiętamy sukces współtworzonego przez nią serialu "13 powodów", jednego z największych młodzieżowych hitów serwisu Netflix. W ubiegłym roku Selena dołączyła do swojego portfolio kolejną udaną produkcję. W serwisie Hulu zadebiutował serial "Only Murders In The Building". Produkcja z udziałem byłej dziewczyny Justina Biebera okazała się wielkim hitem.

Niedawno rozpoczęły się prace nad sezonem 2. tego serialu. Do sieci trafiły właśnie zdjęcia z jego planu. Oczywiście większość zaproszonych przez producentów fotoreporterów skupiła się na Selenie Gomez. Fotki gwiazdy znajdziecie poniżej.

Fabuła serialu

Serial "Only Murders In The Building" to komedia kryminalna z gatunku czarny humor. Fabuła opowiada o serii tajemniczych zbrodni dokonanych w nowojorskim apartamentowcu. Bohaterami serialu są sąsiedzi budynku, a każdy z nich jest podejrzany... i każdy z nich może stać się koleją ofiarą mordercy.

Kogo gra Selena Gomez?

Piosenkarka występuje w "Only Murders In The Building" w roli Marbel Mory, dziewczyny zamieszkującej niewykończone mieszkanie swojej ciotki. Bohaterka nagrywa podcast, w którym stara się wyjaśnić tajemnicze morderstwo, do jakiego doszło w apartamentowcu.

WOŚP - ESKA licytacja G20
Sonda
Czy lubisz oglądać seriale?