Selena Gomez

i

Autor: East News / Hahn Lionel/ABACA Czerwona szminka to zły wybór na codzienni dzień w szkole. Świetnie nada się jednak na dyskotekę!

Selena Gomez na pierwszym zdjęciu po terapii. Pojechała ze znajomymi w góry

2018-12-19 9:44

Selena Gomez od dwóch miesięcy znów żyje z dala od mediów. Po załamaniu nerwowym gwiazda przeszła terapię i w spokoju wraca do zdrowia. Teraz możemy zobaczyć ją po raz pierwszy od terapii! Jak się czuje?

Fani Seleny Gomez od tygodni z wypiekami na twarzy czekają jakiekolwiek wieści na temat swojej idolki. We wrześniu bowiem Sel po raz kolejny zrezygnowała z korzystania z Instagrama, a w październiku przeszła załamanie nerwowe i trafiła do szpitala. Po kilku tygodniach terapii wokalistka wróciła od domu, gdzie z dala od mediów troszczy się o swoje zdrowie. Tylko Justin Bieber wciąż nie rozumie, że Sel nie czeka na kontakt z nim.

>> Justin Bieber nadal dzwoni do Seleny Gomez! Czy w końcu odbierze?

W końcu jednak mamy okazję zobaczyć na własne oczy, w jakiej formie jest Selena Gomez. Wszystko dzięki jej znajomym.

Selena Gomez na pierwszym zdjęciu po terapii. Jak się czuje?

Selena Gomez spędza czas z przyjaciółmi i nie myśli o swoich troskach. Wokalistka wybrała się z grupą znajomych do ośrodka wypoczynkowego i narciarskiego Big Bear w górach San Bernardino w Kalifornii, o czym wiemy dzięki Instagramowi jej znajomych.

Zdjęcia z Seleną Gomez po terapii dodała na swój profil Connar Franklin. Na fotkach Sel od stóp do głów w czarnych, zimowych ciuszkach, szeroko się uśmiecha. Jednocześnie People donosi, że wokalistka "czuje się coraz lepiej" i "wraca do normalności".

Zobaczcie zdjęcia z Seleną Gomez w górach. Rzeczywiście wygląda na szczęśliwą?

Wyświetl ten post na Instagramie.
snow buds part 2 ❤️❤️❤️ Post udostępniony przez CONZ (@connarfranklin)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Snow buds part 3 ❤️❤️❤️ Post udostępniony przez CONZ (@connarfranklin)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE