Selena Gomez ujawnia swój największy kompleks. Boi się spojrzeć w lustro!

2021-06-30 12:55 kp

Choć na co dzień cieszą się uwielbieniem fanów i regularnie trafiają do zestawień najpiękniejszych kobiet, gwiazdy też mają swoje kompleksy. Celebrytki już od dawna głośno mówią o swoich niedoskonałościach, by przypominać fanom, że bycie nie-idealnym jest całkiem normalne i nie jest powodem do smutku. Nie znaczy to jednak, że gwiazdy nie starają się walczyć z pewnymi rzeczami.

Selena Gomez przez wielu swoich fanów jest uważana za zdecydowanie najpiękniejszą gwiazdę muzyki na świecie. Kolejne zdjęcia artystki z jej Instagrama zbierają miliony serduszek, a jej wielbicielki chętnie upodabniają się do swojej idolki podobnym makijażem i stylizacjami. Sama Selena Gomez jednak nigdy nie ukrywała, że nie czuje się pięknością i zdaje sobie sprawę ze swoich niedoskonałości.

Między innymi z tego powodu Selena Gomez stworzyła własną markę kosmetyków Rare Beauty. Gwiazda postanowiła dać sobie i swoim fankom produkty, które będą podkreślały ich naturalne piękno, zamiast tworzyć na ich twarzach maskę oraz ukrywać niedoskonałości. Okazuje się, że ona sama potrzebuje w tym pomocy.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Selena Gomez o swoich kompleksach

W nowym wywiadzie Selena Gomez zdradziła, czego ona sama nie lubi w swoim wyglądzie. Okazuje się, że Sel namiętnie walczy z... podkrążonymi oczami.

Myślę, że jedną z moich niedoskonałości zdecydowanie jest moja skóra pod oczami. Nie wiem, czy to dlatego, że robię to, co robię i kocham to, ale sporo patrzę na siebie i czuję, że nie… wiem, że jestem na swój sposób piękna, ale z moją niepewnością lubię udoskonalać te obszary na mojej twarzy. To, co kocham w naszym korektorze, to to, że mogę nałożyć go tyle, ile chcę, i czuję, jakby to była moja skóra, po prostu wtapia się.

- wyznała gwiazda, reklamując jeden z produktów Rare Beauty.

Trzeba przyznać, że Selena Gomez jest najlepszą reklamą swoich kosmetyków! Na zdjęciach z jej Instagrama trudno gdziekolwiek znaleźć podkrążone oczy, a Sel wygląda przy tym zawsze naturalnie. Wokalistka to oczywiście niejedyna gwiazda, która stworzyła własną markę kosmetyków. Znacie też inne?

>> Kosmetyki gwiazd! Które są najlepsze dla Ciebie? [TEST]

NAJNOWSZE