Selena Gomez dałaby wiele, by napisać te piosenki Adele. Ale i tak nigdy ich nie zaśpiewa!

2020-01-18 21:06 kp
Selena Gomez
Autor: Xavier Collin/Image Press Agency/Splash News / SplashNews.com/East News

Miliony fanów z całego świata wciąż z zachwytem słuchają piosenek Adele. Artystka podbiła serca emocjonalnymi, poruszającymi utworami, które śpiewa na koncertach swoim mocnym, charakterystycznym głosem. Nie dziwi, że inne wokalistki z zazdrością spoglądają na Adele, marząc o tym, by to one były autorkami chociaż części ich hitów.

Fani Seleny Gomez potrafią jednym tchem wymienić co najmniej kilkanaście jej przebojów - Hands To Myself, Kill Em With Kindness, The Heart Wants What It Wants czy Same Of Love to tylko kilka z nich. Ostatnio wielbicieli wokalistki podśpiewują też oczywiście hity z jej najnowszej płyty, takie jak tytułowe Rare czy Lose You To Love Me.

Mimo młodego wieku Selena Gomez może więc pochwalić się wielkimi osiągnięciami w świecie muzyki - jej nazwisko to dziś prawdziwa marka. Nie znaczy to jednak, że Sel nie ma ambicji, planów i... szacunku dla konkurencji!

Selena Gomez fanką Adele

Okazuje się, że Selena Gomez ma pewne marzenie, którego spełnić się już nie da. Otóż wokalistka bardzo chciałaby... być autorką niektórych z hitów Adele! Sel bardzo podziwia koleżankę z branży i najzwyczajniej w świecie zazdrości, że to ona ma na swoim koncie niektóre poruszające kawałki.

Bardzo chciałabym być autorką Send My Love (To Your New Lover) i Hello. Powiedziałabym, że o tych dwóch piosenkach pomyślałam: Boże, kocham je tak bardzo, że chciałabym być osobą, która napisała coś takiego". Nigdy w życiu nie dotknę żadnej z piosenek Adele. Nigdy nie spróbuję ich zaśpiewać.

- powiedziała Selena Gomez.

Rzeczywiście, Adele ma możliwości głosowe, których może pozazdrościć jej wiele koleżanek z branży. A może jednak chcielibyście usłyszeć jej hity w wykonaniu Seleny Gomez?

NAJNOWSZE