Selena Gomez ceni życie singielki! Zmieni zdanie, dopiero gdy kandydat będzie...

2020-10-26 20:07 es
Selena Gomez
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Selena Gomez ma dość facetów! Po związku z Justinem Bieberem i The Weeknd'em prowadzi życie singielki. I jest z tym bardzo szczęśliwa. Selena Gomez na razie nie zamierza zmieniać stanu cywilnego. W byciu solo widzi mnóstwo zalet. Kiedy już zechce znaleźć partnera, ten będzie musiał koniecznie mieć pewną cechę.

Selena Gomez to możenie nie jednego faceta! Jednak na razie gwiazda nie zamierza się wiązać. W rozmowie z magazynem New! zdradziła, że bardzo ceni sobie życie singielki i możliwości, jakie się z nim wiążą.

Selena Gomez lubi być singielką

Selena Gomez zaczęła spotykać się z Justinem Bieberem w 2011 roku. Kilka razy zrywali, by ostatecznie rozstać się w 2018 roku. Wśród byłych chłopaków Seleny Gomez jest The Weeknd, z którym zerwała w 2017 roku.

ESKA XD #007

Od czasu rozstania z Justinem Bieberem, Selena Gomez jest singielką. I bardzo jej się to podoba!

Jestem singielką - i nie mam nic przeciwko temu. Bycie singielką ma wiele pozytywów i chodzi o czerpanie radości z nich na tym etapie życia.

Mówiła Selena Gomez.

Gwiazda na razie nie chce się z nikim wiązać, ale może kiedyś... Potencjalny kandydat musi spełniać co najmniej jeden warunek. Selena Gomez chce, by jej facet ją rozśmieszał. Bez tego ani rusz!

Bycie zabawnym to coś, co dla mnie działa - po prostu trzeba być zabawnym. Chociaż lubię faceta, który jest pewny siebie, to naprawdę nie lubię arogancji.

Dodała Selena Gomez.

Gwiazda została zapytana, czy korzysta z apki randkowej. Jednak zdecydowanie stwierdziła, że to nie jest sposób, który na nią działa.

NAJNOWSZE