Sebastian Karpiel-Bułecka pokazał córkę. Takiego podobieństwa się nie spodziewacie

2022-10-05 13:23 Joanna Dembek
Sebastian Karpiel-Bułecka
Autor: AKPA / Screen/Instagram/@sebastiankarpielbulecka Sebastian Karpiel-Bułecka pokazał swoją córkę

Sebastian Karpiel-Bułecka wybrał się niedawno z córką na wesele. Wystrojeni w góralskie stroje pozują na tle Giewontu. Na fotografii widać, jak bardzo Antosia podobna jest do swojego taty.

Sebastian Karpiel-Bułecka przyszedł na świat 14 maja 1975 roku w zimowej stolicy Polski, Zakopanem. Od 2005 roku jest wokalistą folkowej grupy muzycznej Zakopower, z którą grywa nawet sto koncertów rocznie. Wokalista był związany z Kayah (2005-2009) oraz Alicją Bachledą-Curuś (2013) zanim spotkał prawdziwą miłość swojego życia, modelkę i prezenterkę telewizyjną, Paulinę Krupińską, którą poślubił w 2018 roku. Para mieszka w przepięknym góralskim domu położonym w samym sercu Tatr.

Sebastian Karpiel-Bułecka i jego córka, jak dwie krople wody

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska wiodą spokojne życie z dala od blasku fleszy. Na próżno szukać plotek, które wpływałyby negatywnie na ich wizerunek. Para wychowuje dwoje dzieci: Antosię, która urodziła się w 2015 roku, oraz Jędrka, którego powitali na świecie w 2017 roku. Sebastian i Pauliną starają się chronić ich prywatność.

Muzyk właśnie opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy Sebastiana i Antosię, pozujących na tle Giewontu. Lider Zakopower wyznał, że udaje się z córeczką na wesele, na którym jego pociecha będzie niosła obrączki. Patrząc na fotografię nie mamy wątpliwości do którego z rodziców jest podobna. Zobaczcie sami!

Roksana Węgiel o hejcie na nią i Viki Gabor. Miała bardzo ciężki czas!
NAJNOWSZE