Sebastian Fabijański znów zakochany? Seria zdjęć uczestniczki Love Island i wyznanie miłości sprawiły, że w sieci zawrzało

i

Autor: AKPA/sebastian.fabijanski.official/Instagram Sebastian Fabijański znów zakochany? Seria zdjęć uczestniczki "Love Island" i wyznanie miłości sprawiły, że w sieci zawrzało

Nowa miłość?

Sebastian Fabijański znów zakochany? Seria zdjęć uczestniczki "Love Island" i wyznanie miłości sprawiły, że w sieci zawrzało

2024-06-24 12:15

Sebastian Fabijański znany jest nie tylko ze swoich aktorskich kreacji, ale również licznych miłosnych ekscesów. Po głośnym rozstaniu z influencerką Maffashion niewiele mówił o swoim życiu uczuciowym, jednak ostatnie wpisy, które pojawiły się w mediach społecznościowych Fabijańskiego, wywołały w sieci burzliwą dyskusję.

Sebastian Fabijański w show-biznesie działa od dawna. Na swoim koncie ma role w takich produkcjach, jak chociażby "Tancerze", "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", "Wszystko Gra", "Miasto 44", czy "Jeziorak". Za kreacje w "Mieście 44" i "Jezioraku" został nagrodzony na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za debiut aktorski. Niedawno debiutował także w teatrze, gdzie w spektaklu "Ksiądz Marek" wciela się w niezwykle wymagającą rolę Klemensa Kossakowskiego. Fabijański spełnia się także jako raper, nagrał nawet dwa albumy studyjne, ostatni "Reset" ukazał się na rynku w 2021 roku. Niestety, ostatnio częściej niż o filmowych kreacjach Fabijańskiego mówi się o jego głośnych romansach i ekscesach. Szerokim echem w mediach odbiły się także jego walki w Fame MMA, a zwłaszcza niechlubna rezygnacja w 11 sekundzie pojedynku.

Sebastian Fabijański o swojej drugiej płycie: To nie jest płyta, która generuje hity

Sebastian Fabijański wyznaje miłość uczestniczce "Love Island". Aktor jest znów zakochany?

Sebastian Fabijański ma na swoim koncie także kilka głośnych i medialnych związków. W latach 2014-2016 był w związku z aktorką Agnieszką Więdłochą. Później związany był z inną popularną aktorką - Olgą Bołądź. Choć w czerwcu 2017 roku para się zaręczyła, to do ślubu nie doszło, a ich relacja zakończyła się w 2018 roku. W 2019 roku zaczął się spotykać ze słynną influencerką Julią "Maffashion" Kuczyńską. W 2020 roku potwierdzili oficjalnie swój związek, a na świecie pojawił się ich syn Bastian. W 2022 roku media obiegła informacja o rozstaniu Fabijańskiego i Maffashion, które przebiegało w niezbyt przyjaznej atmosferze. Od tamtej pory aktor niewiele mówił o swoim życiu uczuciowym. Czy najnowsze wpisy dowodzą, że ponownie jest zakochany?

Na Instagramie Fabijańskiego od kilku dni pojawiają się tajemnicze wpisy. Najpierw aktor prosił internautów, aby pomogli mu znaleźć dziewczynę z ostatniego zdjęcia, którą okazała się być uczestniczka 2. edycji randkowego show "Love Island" - Magda Karwacka. Teraz zaskoczył wyznaniem miłości!

Czuję to. Zamiotło mnie. Zakochałem się. Za chwilę się zobaczymy i czuję, że będziemy widzieć się już zawsze. Na przekór światu i wszystkim. Trzymajcie błagam kciuki - napisał pod ostatnim postem Sebastian Fabijański.

W komentarzach pod postami Fabijańskiego zawrzało. Wielu zwróciło uwagę, że dziewczyna jest zajęta, inni życzyli aktorowi szczęścia, jeszcze inni twierdzą, że wpisy Fabijańskiego zapewne są promocją jego nadchodzącego singla.

Czekamy zatem na nowego hita, czy diament pod gołym niebem pokona chłopca? Mistrz marketingu 👏🏻😎🤗

Mistrz marketingu 👏🏻😎🤗

Ludzie to przecież kampania reklamowa, chwytliwa jak widać i intrygująca 🔥🙌😁 - czytamy.

Czy jednak na pewno? Wpis Magdy Karwackiej świadczyć może jednak o czymś innym. Pod jednym z postów napisała bowiem:

Już ci coś mówiłam… możesz dać mi spokój?

Głos zabrał także chłopak Magdy - Igor Łubkowski, który kazał Fabijańskiem " Od...olić się od swojej dziewczyny".

Myślicie, że Sebastian Fabijański znów się zakochał, czy po w zaskakujący sposób promuje nadchodzący singiel?

Listen on Spreaker.