Sebastian Fabijański u Rafalali?! Fani od razu wpadli na trop!

2022-03-15 10:41 MK
Rafalala i Sebastian Fabijański
Autor: WBF // Pawel Wodzynski/East News

Rok 2022 może okazać się przełomowy, jeśli chodzi o dramy w show-biznesie. Bohaterami najnowszej z nich są Sebastian Fabijański i Rafalala. Po tym, jak celebrytka zamieściła w sieci nagrania z popularnym aktorem, w sieci zawrzało. Wszystko wskazuje na to, że spotkanie miało na celu promocję filmu Inni ludzie.

Co łączy Sebastiana Fabijańskiego i Rafalalę? Nad tym zastanawiają się polscy internauci. Wszystko wskazuje na to, że szybko wpadli na właściwy trop. W poniedziałek kontrowersyjna celebrytka ponownie pojawiła się na ustach wszystkich osób śledzących nowinki ze świata show-biznesu. Rafalala zamieściła na Instagramie nagranie, w którym obwieściła, że odwiedził ją znany aktor, nie zdradzając jego personaliów. Obserwujący jej profil mogli jednak odgadnąć, o kogo chodzi, posługując się pozostawionymi wskazówkami: widoczną na story bluzą mężczyzny oraz jego drugim imieniem. Szybko okazało się, że bohaterem nagrania jest Sebastian Fabijański. Jak można się było spodziewać, w sieci zawrzało. Pod postami aktora i jego partnerki Maffashion zaroiło się od komentarzy dotyczących tajemniczego spotkania tych dwoje. Wszystko wskazuje na to, że był to element promocji nadchodzącego filmu z udziałem Fabijańskiego.

Sonda
Obejrzysz film Fabijańskiego?

Fabijański i Rafalala promują film?

Po kilku godzinach Rafalala ujawniła, że obecny na nagraniu mężczyzna to rzeczywiście Sebastian Fabijański. Celebrytka i aktor dodali wspólne nagrania z BM, w którym dywagują o filmie Inni ludzie.

Chciałabym, żebyś powiedział, kto jest reżyserem - zagaiła Rafalala.

Taką miłość, jaką powinniśmy się darzyć wzajem. Niezależnie od tego, kto jaki jest, wszyscy jesteśmy inni. Reżyserem filmu Inni ludzie jest Aleksandra Terpińska. Ona wcześniej zrobiła taki bardzo fajny krótki metraż Najpiękniejsze fajerwerki ever. Gorąco polecam. Myślę, że kawał solidnego kina - odpowiedział jej Sebastian.

A my niedługo wstawimy małą inspirację tym filmem - dodała Rafalala.

Chwilę później celebrytka wstawiła screena wiadomości prywatnej z gratulacjami dotyczącymi idealnej promocji filmu i zapowiedziała, że we wtorek o 12:00 wszystko stanie się jasne. Czekacie? 

ESKA XD #044 - FAME MMA 13, BRACIA KLICZKO, MUZYKA DO BIEGANIA
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE