Sebastian Fabijański

i

Autor: wbf

Sebastian Fabijański kąpie synka! Tak uroczego zdjęcia nie widzieliście już dawno!

2020-12-27 20:00

Maffashion i Sebastian Fabijański od jakiegoś czasu są szczęśliwymi rodzicami. Jak się okazuje popularny aktor bardzo dobrze sprawdza się w roli taty. Ostatnio na jego profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym widać jak Sebastian kąpie swojego ukochanego synka. To jest naprawdę przeurocze. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Maffashion i Sebastian Fabijański zostali rodzicami 10 września. Było to bardzo ważne wydarzenie w ich życiu. Od tego czasu w mediach społecznościowych młodych rodziców pojawia się sporo zdjęć z ich synkiem w roli głównej. Nic dziwnego. W końcu nie od dzisiaj wiadomo, że dzieci diametralnie zmieniają życie rodziców. I tak ostatnio aktor opublikował urocze zdjęcie Bastiana. Fani są zachwyceni. 

Życzenia na bożonarodzeniowe 2020 od gwiazd! Krystian Ochman, Shanguy, Marcin Maciejczak, Grzegorz Hyży i inni

To fotka, na której widać Bastiana podczas kąpieli. Chłopiec był bardzo grzeczny. Maffashion postanowiła uwiecznić ten moment. 

QUIZ, jak dobrze znasz słowa polskich kolęd?

Pytanie 1 z 10
W "Przybieżeli do Betlejem" śpiewamy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE