Kourtney Kardashian, Scott Disick

i

Autor: GUMU, GICE/Backgrid/East News

Scott Disick wciąż KOCHA Kourtney Kardashian! Zwrot akcji w najnowszym odcinku KUWTK

2021-02-26 11:22

Rodzinne reality show Z kamerą u Kardashianów oficjalnie się zakończyło. Fani do końca roku będą mogli oglądać perypetie rodziny. Zaprezentowane w najbliższym czasie odcinki choć są najświeższe to będą nieco odstawać od rzeczywistości. Scott Disick wyzna miłość Kourt a przecież tą dwójkę łączą już tylko dzieci…

Gdy rodzina Kardashian/Jenner ogłosiła, że ich rodzinne reality show dobiegła końca i postanowili zakończyć ten etap życia, wielu fanów zamarło. Na szczęście klan nie zostawił najwierniejszych fanów bez niczego. 2021 rok będzie czasem emisji ostatniego sezonu Keeping Up With the Kardashians.

Ostatni sezon będzie wyjątkowy nie tylko ze względu na fakt, że będzie ostatni ale także na rzeczy, jakie się wydarzą. Rok 2020 był trudny dla wielu osób. Również u Kardashianów dużo się działo. Kanye West ruszył ze swoją kampanią prezydencką licząc, że obejmie urząd Prezydenta Stanów Zjednoczonych. Nawrót choroby afektywnej dwubiegunowej pokrzyżował nie tylko jego ambitne polityczne plany ale także przyczynił się do kryzysu małżeńskiego z Kim. Ostatecznie celebrytka złożyła pozew o rozwód.

Khloe prawdopodobnie zeszła się z Tristanem Thompsonem, Kendall potwierdziła swój związek z Devinem Bookerem, a Kourt z Travisem Barkerem. Również ex Kourt, Scott Disick znalazł miłość. Choć w jego przypadku trudno mówić o stabilizacji, to wszyscy życzą mu jak najlepiej. Z Amelią Hamlin spotyka się od kilku miesięcy.

Internauci zdążyli się już przyzwyczaić do szybkiego tempa życia klanu i do tego, że raczej szansę są zerowe na to, aby Kourtney i Scott znów zaczęli tworzyć pełną rodzinę. Przed Amelią był w długim związku z Sofią Richie.

Scott Disick wyznaje miłość Kourtney Kardashian…

Gdy emocje opadły a fani pogodzili się z tym, że Kourt i Scott będą sobie bliscy tylko przez wzgląd na dzieci, teraz pojawia się zwiastun najnowszego odcinka Z kamerą u Kardashianów. Odcinek wzbudza sporo emocji. Disick wyznaje, że wciąż kocha swoją byłą!

Gdziekolwiek stoi Kourt, stoję za nią… zawsze. Kocham Cię, jestem gotowy cię poślubić, właśnie tutaj, właśnie teraz. Kourtney wie, że w końcu się pobierzemy i będziemy wieść dobre życie.

– odpowiedział Scott na pytanie kiedy ponownie spotka się z Kourtney.

Kourtney nie odrzuciła propozycji Scotta, jedynie co to postawiła warunek, że ma pracować nad sobą.

Ciekawe czy podczas nagrywania odcinka Scott Disick był już w związku z Amelią Hamlin...

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17