Sarsa zdradziła imię i płeć dziecka! Szczere wyznanie: "Nie byłam przygotowana"

2021-09-24 12:39 mm
Sarsa
Autor: WBF

Po miesiącach od narodzin dziecka Sarsa ujawniła wreszcie płeć i imię malucha! Piosenkarka wyznała też, że nie była gotowa na rolę mamy, ale radzi sobie dzięki wsparciu ukochanego. Zobaczcie, co powiedziała dumna mama Sarsa!

Kiedy na początku maja okazało się, że Sarsa urodziła dziecko, wiele osób było w szoku. Duża część fanów nie miała nawet pojęcia, że Sarsa była w ciąży. Artystce udało się zachować sprawę w tajemnicy jeszcze długo po szczęśliwym rozwiązaniu.

Ale nawet po tym, jak wyszło na jaw, że Sarsa została mamą, wciąż pozostawało kilka niewiadomych. Jak ma na imię dziecko Sarsy? Czy gwiazda urodziła chłopca czy dziewczynkę?

Sarsa ujawniła płeć i imię dziecka

Na informację o płci i imieniu dziecka Sarsy musieliśmy czekać kolejnych kilka miesięcy. Dopiero pod koniec września artystka zdradziła kolejne szczegóły. Wyznała też, że nie było jej łatwo przywyknąć do roli mamy.

Sonda
Jaka liczba dzieci jest według Ciebie idealna?

Podczas niedawnej rozmowy z redakcją Onetu Sarsa zdradziła, że urodziła chłopca! Gwiazda ujawniła tez imię swojego dziecka.

Piosenkarka zrobiła to mimochodem, opowiadając o tym, jak czuje się w roli mamy.

Co prawda nie byłam do tego przygotowana, ale mój partner okazał się wielkim wsparciem. Paweł jest cudownym rodzicem.

Doskonale rozumie, że moja praca zmusza mnie czasami do dłuższych wyjazdów. Wtedy nie muszę się martwić, czy Leonard będzie bezpieczny

Piękne imię, prawda?

Raz jeszcze serdecznie gratulujemy!

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE
NAJNOWSZE