Gromee

i

Autor: WBF

Sara Chmiel jest w ciąży! Gromee kolejny raz będzie tatą. Które to już dziecko pary?

2021-12-07 21:25

Gromee i Sara Chmiel ponownie zostaną rodzicami! Wokalistka i producent poinformowali właśnie fanów, że spodziewają się kolejnego dziecka. Wiadomość opublikowali z dalekiej podróży! Zobaczcie nowe zdjęcie Sary w ciąży i przeczytajcie, co piszą szczęśliwi rodzice.

Gwiazdorski baby boom trwa w najlepsze! Kolejna para polskiego show-biznesu spodziewa się dziecka. Tym razem o radosnej nowinie donoszą Gromee i Sara Chmiel!

Informacja o ciąży przyszła aż z Dubaju, bo właśnie tam wypoczywają obecnie producent i wokalistka.

Baby boom ? Nie lubimy podróżować bez dzieci ale tym razem mogliśmy zabrać ze sobą tylko jedno ❤️ @sarachmiel #love

- napisał na Instagrami Gromee.

Oczywiście pod postem natychmiast posypały się gratulacje. Przy zdjęciu szczęśliwej pary swoje serduszka i komenty zostawili m.in. Paulina Sykut-Jeżyna, C-Bool oraz produkcja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Rzecz jasna do gratulacji dołącza się także redakcja Hotplota.pl :)

Gromee i Sara Chmiel są małżeństwem już od ponad 3 lat. Ślub pary odbył się 7 kwietnia 2018 roku, tuż przed tym, jak producent reprezentował nasz kraj na Eurowizji w Lizbonie. W tym samym roku na świat przyszedł synek pary, Franciszek. Drugie dziecko Sara Chmiel urodziła jesienią 2020 roku. Obecnie producent i wokalistka spodziewają się więc trzeciej pociechy.

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH