Sandra Kubicka urządza nowe mieszkanie. Zapowiada się ekskluzywnie

2022-09-22 14:45 Joanna Dembek
Sandra Kubicka
Autor: AKPA / Screen/Instagram/@sandrakubicka Sandra Kubicka przeprowadza się do nowego mieszkania

Sandra Kubicka pochwaliła się na Instagramie wnętrzem apartamentu, do którego wprowadzi się niedługo ze swoim ukochanym, Baronem. Modelka jest niezwykle poekscytowana zamieszaniem związanym ze zmianą lokum i oprowadziła fanów po nowej nieruchomości.

Sandra Kubicka poinformowała fanów, że już niebawem zamieszka wraz z Baronem w nowym apartamencie. Największe wrażenie robią ogromne okna. Zobacz, jak wyglądają wnętrza, które już niedługo zostaną urządzone przez modelkę. 

Sandra Kubicka rozpoczyna nowy etap w życiu: "będzie pięknie"

Sandra Kubicka od ponad roku spotyka się się Baronem - muzykiem grupy Afromental, z którym połączyło ją silne uczucie, a co więcej rozważają założenie rodziny. Zarówno Sandra, jak i Baron, już od dłuższego czasu mówią o tym, że są już gotowi na dzieci. Póki co, zdecydowali się na mniej spektakularną zmianę w swoim życiu - przeprowadzają się do nowego apartamentu.

Sandra Kubicka chętnie dzieli się wszelkimi zmianami, które dokonują się w jej życiu. Nie omieszkała również opublikować na Instagramie nagrania, w którym oprowadza fanów po nieruchomości. Pokazała duże słoneczne wnętrza z ogromnymi oknami i widokiem na sąsiednią kamienicę. Zaprezentowała jadalnie, gdzie stanie jej wymarzony stół i zapowiedziała, że w tym roku, to ona urządza święta Bożego Narodzenia, na które zaprosi bliskich. Przed Sandrą najlepsza część przeprowadzki, czyli urządzanie wnętrza. Modelka jest niezwykle podekscytowana tym faktem: "Stary pracuje, a stara urządza gniazdko. "O taką Polskę walczyłam". Hihihih" - napisała na InstaStory.

Sandra Kubicka
Autor: Screen/Instagram/@sandrakubicka Sandra Kubicka urządza mieszkanie
Sandra Kubicka
Autor: Screen/Instagram/@sandrakubicka Sandra Kubicka urządza mieszkanie
Sandra Kubicka
Autor: Screen/Instagram/@sandrakubicka Sandra Kubicka urządza mieszkanie
Roksana Węgiel o hejcie na nią i Viki Gabor. Miała bardzo ciężki czas!
NAJNOWSZE