Sandra Kubicka

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/@sandrakubicka Sandra Kubicka przeprowadza się do nowego mieszkania

Sandra Kubicka urządza nowe mieszkanie. Zapowiada się ekskluzywnie

2022-09-22 14:45

Sandra Kubicka pochwaliła się na Instagramie wnętrzem apartamentu, do którego wprowadzi się niedługo ze swoim ukochanym, Baronem. Modelka jest niezwykle poekscytowana zamieszaniem związanym ze zmianą lokum i oprowadziła fanów po nowej nieruchomości.

Sandra Kubicka poinformowała fanów, że już niebawem zamieszka wraz z Baronem w nowym apartamencie. Największe wrażenie robią ogromne okna. Zobacz, jak wyglądają wnętrza, które już niedługo zostaną urządzone przez modelkę. 

Sandra Kubicka rozpoczyna nowy etap w życiu: "będzie pięknie"

Sandra Kubicka od ponad roku spotyka się się Baronem - muzykiem grupy Afromental, z którym połączyło ją silne uczucie, a co więcej rozważają założenie rodziny. Zarówno Sandra, jak i Baron, już od dłuższego czasu mówią o tym, że są już gotowi na dzieci. Póki co, zdecydowali się na mniej spektakularną zmianę w swoim życiu - przeprowadzają się do nowego apartamentu.

Sandra Kubicka chętnie dzieli się wszelkimi zmianami, które dokonują się w jej życiu. Nie omieszkała również opublikować na Instagramie nagrania, w którym oprowadza fanów po nieruchomości. Pokazała duże słoneczne wnętrza z ogromnymi oknami i widokiem na sąsiednią kamienicę. Zaprezentowała jadalnie, gdzie stanie jej wymarzony stół i zapowiedziała, że w tym roku, to ona urządza święta Bożego Narodzenia, na które zaprosi bliskich. Przed Sandrą najlepsza część przeprowadzki, czyli urządzanie wnętrza. Modelka jest niezwykle podekscytowana tym faktem: "Stary pracuje, a stara urządza gniazdko. "O taką Polskę walczyłam". Hihihih" - napisała na InstaStory.

Sandra Kubicka

i

Autor: Screen/Instagram/@sandrakubicka Sandra Kubicka urządza mieszkanie
Sandra Kubicka

i

Autor: Screen/Instagram/@sandrakubicka Sandra Kubicka urządza mieszkanie
Sandra Kubicka

i

Autor: Screen/Instagram/@sandrakubicka Sandra Kubicka urządza mieszkanie
Roksana Węgiel o hejcie na nią i Viki Gabor. Miała bardzo ciężki czas!