Sandra Kubicka tańczy w bieliźnie! "Kwarantanna POMAGA mojej skórze, włosom i figurze"!

2020-03-28 13:38 nk
Sandra Kubicka
Autor: WBF

Sandra Kubicka należy do tych gwiazd, które z przymusowej kwarantanny... się cieszą! Piękna polska modelka nakręciła filmik, w którym udowadnia niedowiarkom, że siedzenie w domu bardzo jej służy! Sandra Kubicka w bieliźnie wygląda super hot! Jak twierdzi, to zasługa właśnie niewychodzenia na zewnątrz!

Cały świat zmaga się z pandemią koronawirusa. Większość ludzi przestrzega zaleceń, dotyczących pozostawania w domu i unikania kontaktu z innymi ludźmi. I większość nie jest z tego powodu najszczęśliwsza. Są jednak wyjątki...

Sandra Kubicka pięknieje na kwarantannie!

Znalezienie sobie zajęć podczas wielotygodniowej kwarantanny może czasem stanowić wyzwanie!

Jednak Sandra Kubicka nie widzi problemu. Wręcz przeciwnie - teraz ma wiele czasu na zadbanie o swój wygląd i samopoczucie!

Włosy lepsze, niż kiedykolwiek. Skóra lepsza, niż kiedykolwiek. Ciało lepsze, niż kiedykolwiek. KWARANTANNA NAPRAWDĘ POMAGA... Uświadomiłam sobie kilka rzeczy, a jedną z nich jest to, jak świat zewnętrzny źle na mnie wpływa. Ułatwiałam sobie życie zamawianiem z restauracji, nie ćwiczyłam za dużo, moja skóra i włosy były bardzo zniszczone... A teraz wszystko się zmieniło. Jak mówiłam wcześniej, YING & YANG. Zawsze jest coś dobrego w złym.

- napisała Sandra na Instagramie, zamieszczając seksowny filmik, w którym widzimy, jak modelka tańczy w bieliźnie.

Fakt, że wygląda zachwycająco!

NAJNOWSZE