Sandra Kubicka

i

Autor: Waldemar Kompała / TVP Sandra Kubicka opowiedziała o swoich doświadczeniach z DiCaprio.

Gwiazdy

Sandra Kubicka dała kosza Leonardo DiCaprio? Zdradziła, jaka jest prawda!

2023-03-26 12:36

Sandra Kubicka jest prowadzącą nowy reality show TVP Love Me Or Leave Me. Kochaj albo rzuć. Tuż przed premierą programu modelka pojawiła się na nagraniu podcastu Bądźmy Razem TVP. Tam Zdecydowała się też wyjaśnić, dlaczego powiedziała „nie” hollywoodzkiemu gwiazdorowi Leonardo DiCaprio. Jaki był powód?

Sandra Kubicka była gościem nowego podcastu TVP. Podczas niemal godzinnej rozmowy modelka i osobowość telewizyjna opowiedziała nie tylko o swoim najnowszym zawodowym projekcie, ale zdradziła też kilka sekretów ze swojej przeszłości. Zdecydowała się opowiedzieć o tym, jak dała kosza Leonardowi DiCaprio! - Dlaczego odrzuciłaś te zaloty? - zapytał żywo zainteresowany tematem Aleksander Sikora. Co odpowiedziała Sandra? - Dlatego, że miał prawie każdą i ja nie będę tą każdą. I to mu powiedziałam - wyjaśnia gwiazda. To jednak nie wszystko, co zdradziła w podcaście Bądźmy Razem TVP!

Love me or leave me. Kochaj albo rzuć - program z Sandrą Kubicką. Kiedy i gdzie oglądać?

Sandra Kubicka dała kosza Leonardo DiCaprio? Zdradziła, jaka jest prawda!

Sandra Kubicka o DiCaprio

- Powiedział mi, że nikt mu tak nie pocisnął nigdy i za to mnie lubi. Mała Sandra zawsze wiedziała, że chce założyć rodzinę, mieć dzieci i mieć męża, i wiedziałam, że ten gość mi tego nigdy nie da więc po co wchodzić w jakąś ulotną relację, z której nic nie wyniknie - wyjaśniła Sandra Kubicka w podcaście Bądźmy Razem TVP. Okazuje się, że amerykański aktor bardzo mocno zabiegał o względy polskiej modelki. - On naprawdę się starał. Jak nie mógł do mnie dotrzeć, to do mojej asystentki bił pytając czy może z Sandrą porozmawiać. Bardzo fajnie mnie traktował, naprawdę gentleman - wyznała.