Sandra Kubicka o pierwszych świętach z Baronem. „Jeżeli będzie chciał, to spędzimy razem”

2021-12-09 10:31

Święta tuż, tuż. Niektóre gwiazdy już pochwaliły się gwiazdkowymi dekoracjami. Teraz chętnie mediom zdradzają swoje plany na spędzenie magicznego, grudniowego czasu. Oczywiście większość z nich spędzi go z rodzinami. A z gdzie dokładnie gwiazdkę spędzą Sandra Kubicka i Baron?

Relacja Barona i Sandry Kubickiej robi się coraz bardziej poważna. Od momentu oficjalnego potwierdzenia przez parę związku, często i chętnie dzielą się ze światem uroczymi fotkami i równie chętnie opowiadają o sobie w mediach.

Przy okazji świąt, tematów do pogawędki z dziennikarzami jest sporo. Modelka wykorzystała ten fakt i w rozmowie z reporterką portalu Jastrząb Post, zdradziła, jak będą wyglądać jej pierwsze święta z nowym ukochanym.

Z racji tego, że para jest na etapie początku związku, idą za tym pewne obowiązki. Mają dwie rodziny, z którymi chcą spędzić czas. Jak więc to rozwiążą?

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

 - mówiła modelka.

Zobacz też, jak romantyczny potrafi być mroczny Travis Barker:

Cały czas rozmawiamy na ten temat. Na pewno będę chciała spędzić ten czas z moją rodziną, z moimi dziadkami, z moją mamą. Jesteśmy na miejscu wszyscy razem. Po to właśnie przeprowadziliśmy się do Polski, żeby spędzać święta razem. Na pewno chciałabym spędzić te święta z Alkiem, ale jestem świadoma, że on też ma swoją rodzinę. Jeżeli będzie chciał, to spędzimy razem. Jeżeli nie, to zobaczymy się na drugi dzień.

Ona go uwielbia. Moja babcia też. Babcia ostatnio powiedziała na face-timie, że cieszy się, że jestem z Baronem, bo mam normalnego faceta. Powiedziała, że nareszcie usiadłam przy nim na tyłku. On mnie zmienił. I usiadłam przy nim na tyłku. 

kontynuowała. 

Z pewnością więc Baron chętnie odwiedzi rodzinę ukochanej! ;)