Sandra Kubicka o pierwszych świętach z Baronem. „Jeżeli będzie chciał, to spędzimy razem”

2021-12-09 10:31 AM

Święta tuż, tuż. Niektóre gwiazdy już pochwaliły się gwiazdkowymi dekoracjami. Teraz chętnie mediom zdradzają swoje plany na spędzenie magicznego, grudniowego czasu. Oczywiście większość z nich spędzi go z rodzinami. A z gdzie dokładnie gwiazdkę spędzą Sandra Kubicka i Baron?

Relacja Barona i Sandry Kubickiej robi się coraz bardziej poważna. Od momentu oficjalnego potwierdzenia przez parę związku, często i chętnie dzielą się ze światem uroczymi fotkami i równie chętnie opowiadają o sobie w mediach.

Przy okazji świąt, tematów do pogawędki z dziennikarzami jest sporo. Modelka wykorzystała ten fakt i w rozmowie z reporterką portalu Jastrząb Post, zdradziła, jak będą wyglądać jej pierwsze święta z nowym ukochanym.

Z racji tego, że para jest na etapie początku związku, idą za tym pewne obowiązki. Mają dwie rodziny, z którymi chcą spędzić czas. Jak więc to rozwiążą?

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

Cały czas rozmawiamy na ten temat. Na pewno będę chciała spędzić ten czas z moją rodziną, z moimi dziadkami, z moją mamą. Jesteśmy na miejscu wszyscy razem. Po to właśnie przeprowadziliśmy się do Polski, żeby spędzać święta razem. Na pewno chciałabym spędzić te święta z Alkiem, ale jestem świadoma, że on też ma swoją rodzinę. Jeżeli będzie chciał, to spędzimy razem. Jeżeli nie, to zobaczymy się na drugi dzień.

 - mówiła modelka.

Ona go uwielbia. Moja babcia też. Babcia ostatnio powiedziała na face-timie, że cieszy się, że jestem z Baronem, bo mam normalnego faceta. Powiedziała, że nareszcie usiadłam przy nim na tyłku. On mnie zmienił. I usiadłam przy nim na tyłku. 

kontynuowała. 

Z pewnością więc Baron chętnie odwiedzi rodzinę ukochanej! ;)

Zobacz też, jak romantyczny potrafi być mroczny Travis Barker:

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE