Samuel L. Jackson zaszczepił się na koronawirusa! Ma 72 lata

2021-01-25 12:58 kp
Samuel L. Jackson
Autor: LISA O'CONNOR/AFP/East News

Kolejne gwiazdy cieszą się, że doczekały się pierwszej dawki szczepienia na koronawirusa. Ze względu na wiek zaszczepiony został też Samuel L. Jackson, który stawił się ostatnio w punkcie szczepień w Los Angeles. Gwiazdor tym samym pokazuje, że to naprawdę ważne, by się zaszczepić. Tylko w ten sposób można zahamować pandemię.

Wolniej lub szybciej, szczepienia na koronawirusa na całym świecie trwają. W pierwszej kolejności swoje szczepionki otrzymują osoby pracujące z pacjentami oraz wszystkie osoby starsze, które są najbardziej narażone na poważne przejście Covid-19. Niedawno na Hotplota.pl informowaliśmy o tych, którzy są już zaszczepieni. Teraz do tego grona dołączył Samuel L. Jackson.

Samuel L. Jackson z niecierpliwością czekał na swoją dawkę szczepionki - amerykański gwiazdor ma 72 lata, co oznacza, że ryzyko powikłań związanych z przejściem koronawirusa jest w jego przypadku bardzo realne.

ESKA XD #014

Samuel L. Jackson zaszczepiony

Samuel L. Jackson, jak każdy inny mieszkaniec Kalifornii, który zakwalifikował się już do szczepienia, pojawił się w słynnym The Forum, gdzie zorganizowano punkt szczepień.

W The Forum, gdzie dostaję pierwsze ukłucie

- napisał na Instagramie.

Aktor pojawił się na szczepieniu w masce Avengers - w universum Marvela wciela się on w rolę Nicka Fury'ego.

NAJNOWSZE