Sam Smith pokazał się NAGO na Instagramie! Cardi B: "Chcę to ugryźć"!

2020-01-13 21:07 nk
Sam Smith
Autor: www.instagram.com/samsmith

Tak odważnych zdjęć na Instagramie się nie spodziewaliśmy - nawet u Sama Smitha, który potrafi zaskoczyć swoich obserwatorów dość kontrowersyjnymi ujęciami. Tym razem Sam pokazał się fanom w całej okazałości. Jego goły tyłek zrobił duże wrażenie na... Cardi B! Amerykańska raperka dość bezpośrednio wyraziła swoje wrażenia po tym, co zobaczyła...

Fani Sama Smitha są przyzwyczajeni do tego, że brytyjski piosenkarz - który od początku kariery oficjalnie deklaruje się jako osoba homoseksualna - lubi publikować na swoim Instagramie dość zaskakujące, żeby nie powiedzieć kontrowersyjne zdjęcia. Były już zbliżenia na owłosioną klatę piersiową, fotki w mocnym makijażu lub w butach na niebotycznych obcasach. Jednak TAKIEGO zdjęcia jeszcze nie widzieliśmy - nawet u niego!

Sam Smith nagusieńko na Instagramie!

Sam Smith podzielił się z fanami obszerną relacją zdjęciową ze swoich bajecznych wakacji na Kostaryce. Wśród fotek jedno wzbudza szczególne emocje.

Na fotce z Kostaryki widzimy, jak zupełnie nagi Sam Smith biegnie przez plażę w kierunku morza. Fotka jest zupełnie nieocenzurowana, więc pupę piosenkarza widać w całej okazałości.

Oczywiście zdjęcie doczekało się 1 mln 630 tys. polubień. Skomentowało je sporo gwiazd, wśród których znalazła się Cardi B!

Chcę to ugryźć

- napisała raperka.

Wyświetl ten post na Instagramie.
PURA VIDA Post udostępniony przez Sam Smith (@samsmith)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE