Sam Asghari zdradził tajemnicę związku z Britney Spears. To dlatego im się udaje

2019-09-22 15:00 kp
Britney Spears, Sam Asghari
Autor: Invision/Invision/East News

Sam Asghari i Britney Spears już od ponad dwóch lat tworzą szczęśliwy związek. Wokalistka i jej o wiele młodszy partner przeszli wiele trudnych chwil związanych z jej problemami ze zdrowiem i karierą. Wciąż udaje im się jednak utrzymywać relację, co w świecie showbiznesu nie jest oczywiste. Jaka jest ich tajemnica?

Sam Asghari coraz odważniej mówi o swoich ślubnych planach związanych Britney Spears. 25-letni trener już od ponad dwóch lat spotyka się z księżniczką popu i nie ukrywa, że swoją relację z gwiazdą traktuje bardzo poważnie. Celebryta wspierał Brit na początku tego roku, gdy znalazła się ona w ośrodku psychiatrycznym.

Britney Spears wciąż chętnie chwali się w sieci związkiem z Samem Asghari i często publikuje wspólne zdjęcia. Para pojawia się też razem na najróżniejszych, branżowych imprezach.

Sam Asghari o związku z Britney Spears

O tym, jak parze - mimo napiętych grafików - udaje się tworzyć zgodny związek, Sam Asghari opowiedział w najnowszym wywiadzie.

To musi być na szczycie. Jeśli chodzi o nasze napięte grafiki, oboje staramy się wzajemnie wspierać najlepiej jak potrafimy.

- powiedział trener personalny.

Warto przypomnieć, że Britney Spears na początku tego roku zrezygnowała z rezydentury w Las Vegas. Gwiazda wciąż nie zdecydowała się na powrót do muzyki po problemach ze zdrowiem.

NAJNOWSZE